PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Prezes Carlsberg Polska o dużych spadkach na rynku, trudnym sezonie i pomysłach regulacyjnych dla branży (wywiad)

Prezes Carlsberg Polska o dużych spadkach na rynku, trudnym sezonie i pomysłach regulacyjnych dla branży (wywiad) Tomasz Bławat, prezes Carlsberg Polska fot. Carlsberg Polska

Tomasz Bławat, prezes Carlsberg Polska, mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl o trudnym sezonie, dużych spadkach na rynku piwa i jego perspektywach na 2018 rok, o rozwijających się trendach na rynku, o pomysłach regulacyjnych i konsekwencjach dla branży, a także o wynikach Carlsberga w Polsce i planowanych działaniach.

Wybrany ranking jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego konkretnego rankingu lub roczny dostęp do "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich rankingów. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj konto.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowe informacje o "Strefie premium". Aktualna oferta cenowa jest dostępna tutaj. Aby wykupić wybrany dostęp, przejdź na stronę sklepu.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Gf 02-01-2018, 15:13:

Prezes Polak ktory wciska swoim rodakom obcy towar firm zagranicznych, zawsze kojarzy mi sie z jakins rodzajem zdrajcy czy sprzedawczyka... To pewnie moj problem i musze z tym zyc :/ a przeciez ten najmodniejszy w Warszawie slogan brzmi "pieniadze nie maja narodowosci" ciekawe kto go wymyslil?? ;)