PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Browary rzemieślnicze po raz kolejny będą świętować w Warszawie

Browary rzemieślnicze po raz kolejny będą świętować w Warszawie fot. facebook.com/warszawskifestiwalpiwa
0 0

W maju na stadionie warszawskiej Legii odbędzie się Warszawski Festiwal Piwa. Ósma edycja festiwalu potrwa od 24 do 26 maja.

Warszawski Festiwal Piwa odbywa się dwa razy w roku już od czterech lat. Edycja wiosenna otwiera sezon piwowarski, a jesienna przedstawia piwne mody na najbliższą zimę.

Przez trzy dni w krytej strefie VIP stadionu Legii Warszawa polskie browary rzemieślnicze zaprezentują swoje najlepsze piwa. Zwykle oznacza to ponad 800 lanych piw w różnych stylach, w tym 100 zupełnych premier, niedostępne na co dzień tzw. sztosy oraz najciekawsze uwarzone od poprzedniej edycji festiwalu style. Nowością 8. edycji WFP jest Warszawskie Święto Piwa.

– Pod tym hasłem skrzyknęliśmy 15 najlepszych warszawskich multitapów, czyli pubów, serwujących piwo rzemieślnicze. W dniach 18-24 maja będą miejscem spotkań ludzi z piwowarami i ich najlepszymi piwami. Odbędą się też warsztaty, kranoprzejęcia i liczne promocje dla uczestników. Ukoronowaniem WŚP będzie Warszawski Festiwal Piwa. Z tej okazji przygotujemy specjalne mapy i plan wydarzeń, stworzonych we współpracy z lokalami, które są dla nas najlepszym przykładem wysokiej kultury piwnej i – poza festiwalem – stanowią idealne miejsce, gdzie możemy się z nią zapoznać – informują organizatorzy Warszawskiego Festiwalu Piwa. 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!