PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Dystrybutor piw z całego świata najemcą w Panattoni Park Janki II

Dystrybutor piw z całego świata najemcą w Panattoni Park Janki II Panattoni Park Janki II fot. materiały prasowe
0 0

Spółka UDH, dystrybutor światowych marek piw i produktów spożywczych w Polsce dołączyła do grona najemców Panattoni Park Janki II, gdzie wynajęła blisko 2000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

- Wynajem nowej powierzchni magazynowej jest efektem naszego dynamicznego rozwoju związanego ze wzrostem sprzedaży produktów z portfolio oraz poszerzeniem asortymentu, w tym wprowadzania na polski rynek jednego z najbardziej znanych na świecie piw - piwa Bud (amerykański Budweiser) oraz szeregu produktów spożywczych z Ukrainy. Zależało nam na nowoczesnej powierzchni magazynowej, która pozwoli na prowadzenie efektywnej dystrybucji. Panattoni Park Janki II najlepiej spełnia nasze oczekiwania spośród dostępnych nieruchomości – mówi Ryszard Kanior, prezes UDH.

UDH specjalizuje się w dystrybucji piwa segmentu Premium i napojów bezalkoholowych. Jest wyłącznym dystrybutorem największego multi-browaru na świecie - Anheuser Busch InBev, producentem takich marek jak CORONA Extra, Stella Artois, Beck`s, Hoegaarden, Leffe, Loevenbaru. UDH od wielu lat pracuje z browarami z Ukrainy sprzedając marki OBOLON, Lvivskie,  Slavutych Chernihovskie. To także wiodący sprzedawca kwasu chlebowego na Polskim rynku.

W portfolio firmy znajduje się 25 światowych marek piwa, 136 pozycji katalogowych, które są dystrybuowane do przeszło 4000 punktów na terenie Pomorza, Wielkopolski, Mazowsza, Górnego Śląska i Małopolski. Firma działa na polskim rynku od 1999 r. Nowa powierzchnia magazynowa ma obsłużyć dystrybucję na terenie Warszawy i okolic.

Panattoni Park Janki II to nowoczesny kompleks magazynowy, który będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni 37 000 m kw. Lokalizacja parku – 15 km od centrum Warszawy, bezpośrednie położenie przy węźle Sokołowska drogi ekspresowej S8, która łączy S2 z drogą krajową nr 7 w kierunku Krakowa i Słowacji - stwarza optymalne warunki dla dystrybucji na rynek warszawski, Polski Centralnej, a także całej Europy.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!