PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Onet startuje z programem talk-show realizowanym we współpracy z marką Okocim

Onet startuje z programem talk-show realizowanym we współpracy z marką Okocim fot. materiały prasowe
0 0

W czwartek, 15 marca, staruje nowy program „18:45. Czas na zasady” - nowa propozycja w wiosennej ramówce Onetu. Talk-show, który poprowadzi Filip Chajzer będzie można oglądać w każdy czwartek o godz. 18:45 na Onet.pl. Program powstaje we współpracy Onetu z marką Okocim i jest największym tego typu przedsięwzięciem video branded content realizowanym przez obu partnerów.

Program to doskonała okazja do ciekawych rozmów o życiowych zasadach i wartościach oraz poznania sztuki piwowarstwa w wykonaniu piwowarów Okocimia.

Talk-show Filipa Chajzera to program rozrywkowy, w którym fascynujące rozmowy o życiowych zasadach, wartościach i pasjach przeplatają się z anegdotami o historii browarnictwa, muzyką na żywo i śmiałymi wyzwaniami rzucanymi gościom przez prowadzącego.

 - „18:45. Czas na zasady” to mój pierwszy talk-show - cieszę się, że otwarcie i bez retuszu będę mógł porozmawiać z moimi gośćmi o zasadach, które wyznają w codziennym życiu. Emocje moich gości będą autentyczne, a w programie nie zabraknie zaskoczeń. Wyjątkowym smaczkiem każdego odcinka będzie sztuka warzenia piwa w wykonaniu Pawła, prawdziwego piwowara, dzięki któremu niejeden smakosz piwa będzie mógł wiele dobrego nawarzyć. Zapraszam do Onetu w każdy czwartek o godz. 18:45 – rozmawiamy o zasadach i warzymy z zasadami – mówi Filip Chajzer, prowadzący program „Czas na zasady”.

Program powstaje we współpracy Onetu z marką Okocim i jest największym tego typu przedsięwzięciem video branded content realizowanym przez obu partnerów.

- „18:45. Czas na zasady” to pierwszy rozrywkowy talk-show realizowany przez Onet. Użytkownicy dowiedzą się, jakie pasje mają i jakimi zasadami kierują się goście programu. Wszystko to podane w atrakcyjnej formie i najwyższej jakości – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Grupie Onet-RAS Polska.

- Program jest pierwszym internetowym projektem typu video branded content zrealizowanym z takim rozmachem. Robimy program rozrywkowy oparty na ciekawych rozmowach z wyjątkowymi ludźmi o życiowych wartościach, łącząc je z informacjami związanymi z brandem partnera, które co ważne, są kolejną porcją ciekawostek dla widza, a nie tylko reklamowym tłem. Jest to projekt, w którym w pełni wykorzystujemy jako duża grupa medialna kompetencje redakcyjne, dystrybucyjne, produkcyjne, sprzedażowe i promocyjne - dodaje.

W programie „18:45. Czas na zasady” widzowie poznają również laureatów konkursu na najlepszego domowego piwowara i postawy promowane przez markę Okocim.

- Cieszymy się na tę unikalną współpracę z Onetem. Jest to dla nas pierwszy tego typu innowacyjny projekt w digital. Kluczowe jest jednak to, że poza nową, ciekawą formułą, program wyrasta ze strategii i platformy komunikacyjnej marki – podkreśla Maciej Banaszkiewicz, senior brand manager marki Okocim. 

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!