PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Polskie piwo rzemieślnicze w singapurskich sklepach

Polskie piwo rzemieślnicze w singapurskich sklepach fot. za paih.gov.pl
0 0

Mieszkańcy Singapuru będą mieli okazję zakosztować polskiego piwa rzemieślniczego. W ramach promocji marki, która niedawno weszła na rynek singapurski, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze wraz z producentem piwa firmą SINGPOL zorganizowała spotkanie świąteczne dla Partnerów ZBH – informuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

- Na spotkaniu przywitaliśmy sporą liczbę gości, a wśród nich przedstawicieli polskich firm już obecnych w Singapurze (m.in. Trip Builder Pte. Ltd, Singa-Pol Pte. Ltd, RTB House), singapurskich biznesmenów, zainteresowanych inwestycjami na rynku polskim (m.in. Divina Gloria Asset Management, FLA Singapore), reprezentantów lokalnych instytucji wspomagających prywatne przedsiębiorstwa (EDB & IE), polskich profesjonalistów prężnie działających w różnych branżach singapurskich (m.in. z firm DBS Bank, XL Catlin). Mieliśmy przyjemność spędzić ten czas z osobami i instytucjami zaprzyjaźnionymi i wspomagającymi codzienne czynności operacyjne ZBH Singapur (m.in. Nuadu) – informuje PAIH.

PAIH podaje że piwo rzemieślnicze staje się coraz bardziej dostępne w znanych singapurskich sklepach wielobranżowych takich jak 7-Eleven i w dużych sieciach wielkoformatowych, a mieszkańcy państwa-miasta są ciekawi nowych smaków. Rozwijająca się sprzedaż w sieciach detalicznych, zwiększa świadomość konsumentów w zakresie marek piwa rzemieślniczego, co potęguje ich popularność. Ze względu na to, iż Singapur nie ma rozwiniętego rolnictwa, a żywność niemal w 100 proc. pochodzi zza granicy, duże możliwości istnieją także dla producentów oryginalnego piwa.

PAIH informuje też, że piwo Polanin Beer powstaje tradycyjną metodą warzenia wyłącznie z trzech składników: chmielu, słodu jęczmiennego oraz krystalicznie czystej wody. Polanin Lager oraz Polanin Pilsner dostępne są w sprzedaży w Singapurze na stronie internetowej  oraz już wkrótce w barach, restauracjach oraz supermarketach na terenie całego Singapuru.

POLECANE

KOMENTARZE: (10)

+ DODAJ KOMENTARZ

Helenka 03-01-2018, 23:08:

Cieszy to, że firmy wprowadzają polskie produkty wyprodukowane w Polsce przez Polaków na rynki zagrnicze. Piwo ma bardzo ładnie zprojektowana szatę graficzną i nawiązuje do tradycji. Chętnie zakupiłabym to piwko w ojczyźnie. Powodzenia życze wszystkim pionierom polskich produktów na zagranicznych rynkach.

Piotr 03-01-2018, 21:44:

Fajnie ze sie piwo z Polski pojawia w tak dalekim kraju-oby zostalo dobrze przyjete.Przyjmie sie piwo to moze bedzie i zbyt na ciezsze trunki :-P

Polak w UK 03-01-2018, 13:08:

Fajnie by bylo zobaczyc wiecej o tym piwku - czy wystepuje w PL czy tylko na eksport jest.fajnie ze wreszcie Polskie firmy podnosza sie z kolan i zaczynaja wysylac swoj towar a nie klepac tylko jako podwykonawcy dla szwabow - ile bylo razy ze towar Polskiej firmy jechal do niemiec tam pakowali go w swoje opakowanie i juz jechal dalej jako niemiecki.
Apel do rodakow robcie tak jak inne narody wspierajcie swoje firmy i marki - zakupy to w Dino,pralka,lodowka - Amica itd
Trzymam wiec kciuki za browar ktory robi Polanina i do walki o rynek!!!