PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Pro-Log kupi od XBS Logistics obligacje o wartości 2,4 mln zł

0 0

Pro-Log spółka specjalizująca się w logistyce produktów akcyzowych,  dostała zgodę Rady Nadzorczej na nabycie obligacji od XBS Logistics SA.

- Zarząd Pro-Log ("Emitent") niniejszym informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 08.05.2018 r. Rada Nadzorcza Emitenta wyraziła pozytywną ocenę wniosku Zarządu Emitenta w sprawie nabycia od XBS Logistics SA z siedzibą w Błoniu Pass 20 M, Polska, (…) 24.000 niezabezpieczonych obligacji imiennych Serii A o łącznej wartości nominalnej 2.400.000,00 PLN wyemitowanych na podstawie uchwały Zarządu XBS z dnia 24 kwietnia 2018 – podała spółka Pro-Log w komunikacie.

Termin wykupu obligacji przypada w dniu 30 czerwca 2020 roku. Odsetki zostały ustalone na poziomie 4 proc. w skali roku wypłacane dwa razy w roku do dnia wykupu.

Firma Pro-Log działa na polskim rynku od 1997 roku, a jej usługi od początku przeznaczone były dla firm z sektora alkoholowego. Swoim partnerom oferuje kompleksową obsługę logistyczną łańcucha dostaw, na którą składają się magazynowanie i obsługa logistyczna. Skład podatkowy Pro-Log jest przeznaczony do obsługi napojów alkoholowych: wyrobów winiarskich, wyrobów spirytusowych (wódki, whisky, gin, brandy) i wyrobów pośrednich (porto, wermuty). Spółka specjalizuje się również w etykietowaniu produktów akcyzowych.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!