PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Pro-Log powiększa powierzchnię magazynową, liczy na wzrost przychodów

Pro-Log powiększa powierzchnię magazynową, liczy na wzrost przychodów fot. za pro-log.com.pl
0 0

Pro-Log, spółka specjalizująca się w obsłudze logistycznej takich towarów akcyzowych jak m.in. napoje alkoholowe przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków I i jednocześnie powiększył tę powierzchnię do 20 tys. m.kw. Dzięki temu spółka liczy na wzrost przychodów.

- Zarząd Pro-Log z siedzibą w Pruszkowie („Emitent” lub „Spółka”), niniejszym informuje, iż podpisał umowę o przedłużeniu najmu 15 tys. m2 powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków I. Emitent zdecydował się jednocześnie na powiększenie wynajmowanej powierzchni o kolejne 5 tys. m2 do łącznie 20 tys. m2 – podała spółka.

- Nowa powierzchnia będzie przekazywana między wrześniem 2018, a lipcem 2019 roku. Stawki czynszu najmu nie odbiegają od cen rynkowych dla danej lokalizacji. Emitent poprzez zwiększenie powierzchni planuje docelowo wzrost przychodów o 4 mln PLN rocznie pochodzących głównie z usług konfekcjonowania oraz z tytułu podnajmu części powierzchni – poinformował Pro-Log.

Pro-Log jest firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze logistycznej podmiotów gospodarczych zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie. Na polskim rynku usług logistycznych obecna jest od 1997 roku i oferuje kompleksową obsługę logistyczną łańcucha dostaw, na którą składają się magazynowanie i obsługa logistyczna. Specjalizuje się w obsłudze łańcucha dostaw towarów akcyzowych: napojów alkoholowych i olejów smarowych. Posiada skład podatkowy dla napojów alkoholowych oraz skład podatkowy dla olejów smarowych.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!