PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Stock Polska głównym partnerem grupy hotelowej Orbis

Stock Polska głównym partnerem grupy hotelowej Orbis Łukasz Konieczny, National On Trade and Premium Brands Manager fot. Stock Polska
0 0

Stocka Polska, wiodący producent wódek czystych i alkoholi smakowych nawiązał współpracę z grupą Orbis, największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej. Z końcem ubiegłego roku flagowe marki producenta pojawiły się na półkach we wszystkich punktach sprzedaży na terenie hoteli w całym kraju.

– Wśród naszych najważniejszych osiągnięć minionego roku na szczególną uwagę zasługuje rozpoczęcie współpracy z Grupą Hotelową Orbis. To dla nas ogromne wyróżnienie zostać głównym partnerem największej sieci hoteli w Polsce i Europie. Jestem przekonany, że goście hotelowi docenią ten fakt i staną się naszymi konsumentami. – mówi Łukasz Konieczny, National On Trade and Premium Brands Manager.

Alkohole Stock Polska od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również partnerów biznesowych. Przykładem tego jest współpraca z Grupą Hotelową Orbis, dzięki której firma Stocka Polska stała się głównym partnerem tej sieci w zakresie produktów alkoholowych.

Trunki Stock Polska są w tej chwili jej podstawowym asortymentem alkoholowym. Modyfikacjom uległy również ekspozycje barowe, karty menu oraz wszelkie informacje o trunkach dostępnych w ofercie dla gości hotelowych. Zmiana asortymentu alkoholowego dotyczy następujących marek Grupy Hotelowej Orbis: Ibis, Mercure, Novotel, Orbis i Sofitel.

W 2018 roku w skład asortymentu Grupy Hotelowej Orbis wejdą flagowe marki Stock Polska takie jak: Amundsen, Stock Prestige, Żołądkowa Gorzka a także Saska. Na półkach pojawią się również pozycje z kategorii whisky/ cognac: Jim Beam, Maker’s Mark, nie zabraknie także Tequila Sauza Silver oraz Gold.

Stock Polska jest jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Flagowe marki spółki, takie jak Żołądkowa de Luxe od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka,  Lubelskie i Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!