PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

W Kompanii Piwowarskiej kolejny raz program płatnego stażu w działach technologicznych

W Kompanii Piwowarskiej kolejny raz program płatnego stażu w działach technologicznych fot. materiały prasowe KP
0 0

W Kompanii Piwowarskiej po raz kolejny wystartował Manufacturing Trainee Program. Na najlepszych studentów kierunków technologicznych czeka półtoraroczny staż w działach technologicznych Browaru Dojlidy w Białymstoku. Poza bezcennym doświadczeniem, uczestnik będzie mógł otrzymać szansę na karierę w strukturach firmy. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 maja - informuje Kompania Piwowarska.

- Coraz trudniej o wykwalifikowanych pracowników, dlatego tak ważne jest dla nas inwestowanie w młodych ludzi. Dając im szansę na zdobycie niezbędnych umiejętności pod okiem mistrzów browarnictwa, wyposażamy ich w kluczowe kwalifikacje zawodowe. – mówi Małgorzata Gudalewska, kierownik ds. personalnych w Browarze Dojlidy w Białymstoku.

To już piąta edycja Manufacturing Trainee Program, w ramach którego studenci 5-ego roku i absolwenci kierunków technologicznych (biotechnologia, technologia żywności, chemia, inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna oraz pokrewne) mają szansę na rozpoczęcie płatnego stażu u lidera branży piwowarskiej. Oferta adresowana jest do osób, które mają poniżej 2 lat doświadczenia pracy.

Program stażu umożliwia zdobycie bezcennej wiedzy poprzez 18-miesięczne uczestnictwo w różnorodnych obszarach działalności browaru: produkcji, warzenia, technologii butelkowania i kontroli jakości. Całość rozpocznie się od ogólnego wprowadzenia, a skończy na realizacji samodzielnych projektów i ich ewaluacji. Dodatkowo, poszczególne części stażu będą tworzone indywidualnie, pod opieką dedykowanego mentora. Wreszcie, obiecujący stażysta może otrzymać szansę na rozpoczęcie kariery w strukturach firmy.

Kompania Piwowarska, poza określonym wykształceniem technologicznym, oczekuje od kandydatów:  zawansowanej znajomości mówionego i pisanego języka angielskiego (B2/C1), wysokich umiejętności interpersonalnych, talentu przywódczego, zdolności do szybkiej adaptacji do zmiennych warunków,
a przede wszystkim gotowości do podjęcia nowych wyzwań oraz inicjatywy, elastyczności i nastawienia na rozwój.

Aplikować należy do 25.05. Więcej informacji dostępnych jest na zgłoszeniu na stronie pracuj.pl.

Kompania Piwowarska, lider branży piwowarskiej w Polsce, skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895).

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!