PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Wyborowa Pernod Ricard poszerza portfolio marki Absolut o produkt Absolut Extrakt

Wyborowa Pernod Ricard poszerza portfolio marki Absolut fot. Wyborowa Pernod Ricard SA
0 0

Wyborowa Pernod Ricard wprowadza nowość do portfolio marki Absolut i prowadzi działania promocyjne dla wprowadzanego na polski rynek nowego produktu - Absolut Extrakt.

Premierze towarzyszą niestandardowe, zapachowe zawieszki nasączone wyciągiem z płynu znajdującego się w środku. Można je znaleźć na każdej butelce. Dzięki temu jeszcze przed jej otwarciem można poczuć jego bogate nuty zapachowe.

- Marka Absolut należy do najpopularniejszych wódek z segmentu top premium na świecie i w Polsce. Konsekwentnie, od lat wyznacza trendy na rynku. Absolut Extrakt to nowość w portfolio Wyborowa Pernod Ricard. Nowość, która wyróżnia się na rynku bardzo oryginalnym, wyjątkowym smakiem. Ale również nietuzinkowym kolorem butelki, o kultowym kształcie oraz inspiracją aptekarskim wzornictwem. To nowoczesne wydanie tradycyjnego szwedzkiego sznapsa – mówi Karol Krekora, Senior Brand Manager w Wyborowa Pernod Ricard. 

Firma podaje, że Absolut Extrakt jest świeży, pikantny, z wyrazistym akcentem zielonego kardamonu - jednej z najdroższych i najszlachetniejszych przypraw na świecie, która dopełnia jego głęboki smak. Uwagę zwraca etykieta Absolut Extrakt, inspirowana aptekarskim wzornictwem. Obok opisu smaku graficznie eksponuje czerwoną linię. Pod nią skryty jest tajemniczy składnik, który zna jedynie kilka osób na świecie. Sama butelka Absolut Extrakt ma ten sam, kultowy kształt, tym razem w kolorze ciemnej zieleni. Dzięki temu Absolut Extrakt wyróżnia się na sklepowej półce.

Absolut tworzony jest z zachowaniem poszanowania lokalnych wartości, historii i tradycji. Marka współpracuje z blisko 400 lokalnymi, rodzinnymi gospodarstwami rolnymi i regionalnymi dostawcami zlokalizowanymi w promieniu 100 kilometrów od miasteczka Åhus – serca marki Absolut. Tajemnicę tworzenia tej wódki zna zaledwie kilku szwedzkich rzemieślników. Dzięki wiedzy, współpracy i inspiracji czerpanej z korzeni marki powstał, łączący tradycję z nowoczesnością, Absolut Extrakt.

W kwietniu w wybranych sklepach pojawią się również zestawy z unikalnymi zielonymi kieliszkami w kształcie szyjki butelki Absolut Extrakt. Cena to ok. 50 zł za butelkę 0,7l.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!