PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

15 sierpnia: Sprawdź, które sklepy będą otwarte

15 sierpnia: Sprawdź, które sklepy będą otwarte Fot. shutterstock
0 0

15 sierpnia wypadają dwa święta: kościelne - Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny oraz państwowe - Święto Wojska Polskiego. Jest to jeden z trzynastu dni, w którym ustawowo sklepy są zamknięte. Ale nie wszystkie.

Według przepisów w święta handlować mogą tylko właściciele sklepów oraz pracownicy, którzy mają umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz umowę agencyjną pod warunkiem, że praca nie jest świadczona w warunkach charakterystycznych dla stosunku pracy. Zakaz handlu w święta nie dotyczy m.in. stacji benzynowych. Które sklepy będą czynne, a które zamknięte? Oto wykaz wybranych sklepów:

Auchan

14 sierpnia sklepy Auchan są otwarte i pracują bez zmian, 15 sierpnia są zamknięte.

Biedronka

We wtorek, 15 sierpnia br., wszystkie sklepy Biedronka będą nieczynne w związku z przypadającym tego dnia świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy.

W poniedziałek, 14 sierpnia br., godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka będą wydłużone, a placówki będą dostępne dla klientów do godz. 22:00. Pojedyncze placówki mogą działać w innych godzinach. Szczegółowe informacje są dostępne w poszczególnych sklepach sieci Biedronka.

Carrefour

14 sierpnia hipermarkety i supermarkety Carrefour będą otwarte w standardowych godzinach. 15 sierpnia wszystkie sklepy będą zamknięte. W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express i Globi, o godzinach otwarcia w okresie świątecznym decydują bezpośrednio właściciele tych sklepów.

Dino

14 sierpnia sklepy będą otwarte bez zmian w godz. 7:00-22:00. 15 sierpnia wszystkie będą zamknięte.

Grupa Kapitałowa Specjał (Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Lubazo)

Właściciele sklepów ustalają indywidualne godziny otwarcia sklepów. 

Lidl

15 sierpnia sklepy Lidl są nieczynne, natomiast w poniedziałek 14 sierpnia sklepy pracują według standardowych godzin otwarcia.

Mila

14.08.2017 - sklepy czynne w godz.6.30-21.30

15.08.2017 święto - sklepy  nieczynne

Piotr i Paweł 

14 sierpnia sklepy będą normalnie otwarte, 15 sierpnia - wszystkie będą zamknięte.

POLOmarket

14 sierpnia sklepy działają normalnie (sklepy otwarte jak w każdy dzień powszedni), 15 sierpnia wszystkie sklepy są zamknięte. 

Rabat Detal

W dniach 14-15 sierpnia decyzję dotyczącą godzin otwarć sklepów Rabat Detal podejmują właściciele sklepów lub osoby prowadzące poszczególne placówki. Sklepy, w zależności od kategorii (monopolowy, alkoholowy), które będą otwarte, mogą mieć skrócony czas pracy niż na co dzień. Godziny otwarć zależeć będą od indywidualnej decyzji Franczyzobiorców.

Stokrotka i 5tka market

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!