PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia)

Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia) fot. materiały prasowe
Zdjęcie numer 1 - galeria: Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia) Zdjęcie numer 2 - galeria: Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia) Zdjęcie numer 3 - galeria: Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia) Zdjęcie numer 4 - galeria: Eurocash chce rozwinąć koncept sklepów z alkoholem Duży Ben (zdjęcia)
0 0

Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć sklepów z alkoholem nowego typu, otwiera się na franczyzę. Niezależni przedsiębiorcy w Polsce otrzymują nowe możliwości konkurowania z dyskontami. Firma liczy na to, że sieć, licząca obecnie 12 sklepów w Wielkopolsce, rozwinie się w całym kraju.

– Zadaniem Grupy Eurocash, jako partnera niezależnego handlu w Polsce, jest tworzenie właścicielom małych i średnich sklepów detalicznych dodatkowych możliwości rozwoju i konkurowania z dyskontami. Dlatego inwestujemy w innowacyjne formaty detaliczne, takie właśnie jak Duży Ben. Przetestowaliśmy ten koncept i sprawdziliśmy najlepsze rozwiązania.Niezależne badania wskazują, że sprzedaż w placówkach Duży Ben jest średnio prawie 50% wyższa niż w innych sklepach alkoholowych, a w kategoriach wino czy whisky nawet kilkukrotnie wyższa.Jesteśmy gotowi oddać nasz koncept w ręce franczyzobiorców – mówi Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash.

Pierwszy Duży Ben został otwarty w maju 2016 r. przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Obecnie sieć liczy 12 sklepów własnych w Wielkopolsce. Dzięki franczyzie placówki z charakterystycznym logo pojawią się w miastach w całej Polsce. Oferta współpracy skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących zarówno sklepy alkoholowe, jak i ogólnospożywcze z licencją na sprzedaż alkoholi. Każdy kto rozważa specjalizację w tej kategorii, ale też osoby, które nie mają jeszcze własnego lokalu, będzie mógł dołączyć do sieci Duży Ben.

Na co konkretnie mogą liczyć przyszli franczyzobiorcy? – Jako Duży Ben zapewniamy wyposażenie sklepu, szyld oraz inne elementy wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej, system kasowy, a także pierwsze zatowarowanie na preferencyjnych warunkach - mówi Piotr Kupczyk, menadżer ds. ekspansji sieci Duży Ben.

 - Co ważne zapewniamy też wsparcie marketingowe, w tym cykliczne promocje, program lojalnościowy oraz nowoczesnenarzędzia prowadzenia i kontroli biznesu. Nasi klienci mogą również liczyć na wsparcie operacyjne opiekuna sklepu. Przystępując do sieci Duży Ben, klient zyskuje wsparcie i siłę zakupową Grupy Eurocash, posiadającej 20 lat doświadczenia w rozwijaniu sieci franczyzowych – dodaje.

– Nasze sklepy to nowoczesne i przyjazne placówki, w których chętnie robią zakupy również kobiety. Zapytaliśmy nasze klientki o opinię – wskazały między innymi, że czują się bezpiecznie w sklepie i jego okolicy, zwróciły ponadto uwagę na duże, przeszklone witryny, dobre doświetlenie oraz miłych i kompetentnych doradców– mówi też Piotr Kupczyk.

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE: (3)

+ DODAJ KOMENTARZ

pracownik E 25-02-2018, 09:31:

Luis Amaral ostatnia osoba z którą wszedłbym w interesy...na Żabkę czaił się prawie 8 lat do przejęcia i przegrał...wcale się nie dziwię z takim podejściem do interesów

emper 22-02-2018, 13:02:

Pomóżmy odrodzić się Browarowi Fuhrmann w Połczynie-Zdroju !!! Sprawmy aby legendarne Piwo Połczyńskie powróciło na Pomorze.
Do dnia dzisiejszego czeski nabywca spółki - Browary Lobkovicz nie podały oficjalnego powodu odstąpienia od transakcji przejęcia Browaru Fuhrmann.
Skutki były tragiczne i doprowadziły do rocznej przerwy w produkcji piwa w połczyńskim browarze.
Naraziły też na straty wielu dostawców i wpędziły w nędzę wielu pracowników.

rekin z portugalii 21-02-2018, 11:10:

W życiu bym nie wszedłbym z nimi we franczyzę - nigdy.