PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Eurospar Cieszyn otworzył Centrum Mięsne

Eurospar Cieszyn otworzył Centrum Mięsne fot. materiały prasowe
0 0

Eurospar Cieszyn poszerzył swoją ofertę, tworząc jedyne w Cieszynie Centrum Mięsne. Jego otwarcie miało miejsce 13-14 kwietnia.

Nowy projekt Eurospar Cieszyn zrodził się z chęci zaoferowania klientom kompleksowej oferty produktów mięsnych. Zdobyte w marcu wyróżnienie zmobilizowało franczyzobiorców sieci SPAR, państwa Wilczek, do stworzenia w nagrodzonym sklepie jeszcze dogodniejszej i szerszej oferty mięsno-wędliniarskiej.

Nowo utworzone Cieszyńskie Centrum Mięsne posiada obecnie największy w mieście wybór mięs różnych gatunków, zarówno tych bardziej popularnych i łatwo dostępnych, jak również rzadko spotykanych w typowych sklepach mięsno-wędliniarskich.

W Centrum dostępne jest mięso z ponad 20 różnych ptaków i zwierząt, dodatkowo z rozbiorem mięs na miejscu. W ofercie sklepu klienci znaleźć mogą drób, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę, jagnięcinę, królika, kuropatwę, bażanta czy perliczkę. Nowością na rynku jest możliwość zakupu zająca australijskiego czy mięsa z kangura.

W nowo powstałym Centrum Mięsnym rozszerzony został również asortyment wędlin, a dopełnieniem powiększonej oferty jest nowa dwumetrowa lada chłodnicza, na której zaaranżowana została ekspozycja ze wszystkimi elementami z cielęciny i wołowiny, dająca klientowi możliwość dokładnego obejrzenia i wyboru poszczególnych części tych gatunków mięs.

 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!