PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Frisco z programem lojalnościowym "Frisco Owocuje"

Frisco z programem lojalnościowym "Frisco Owocuje" Fot. shutterstock
0 0

Frisco.pl z początkiem marca uruchomił program korzyści „Frisco Owocuje”, który zachęca do częstszych zakupów i nagradza lojalnych klientów. Program dostępny jest tylko i wyłącznie dla kupujących produkty spożywcze w sieci.

Dzięki „Frisco Owocuje” klienci otrzymują możliwość skorzystania z benefitów oraz dostęp do nowych funkcjonalności, usprawniających proces zakupów. Uczestnictwo w programie nie wymaga zapisów – wystarczy systematycznie kupować na Frisco.pl z dostawą w Warszawie i okolicach, a punkty i benefity nabywa się automatycznie.  

Korzystanie z programu jest proste i działa automatycznie podczas robienia kolejnych zakupów na Frisco.pl. Składając zamówienie z dostawą w Warszawie i okolicach, za każde wydane 50 zł powyżej minimalnej kwoty zamówienia (100 zł), przyznawanych jest 5 punktów. Dodatkowe punkty przyznawane są także w zależności od czasu, jaki upłynął od ostatniej dostawy. Im częstsze zakupy i krótszy czas od ostatniego zamówienia, tym więcej punktów zostanie przyznanych. Punkty za poszczególne zamówienia są aktywne przez 90 dni, po tym czasie wygasają. Tym samym, aby utrzymać lub zdobyć wyższy status należy go „pielęgnować” i kupować regularnie na Frisco.pl.

W zależności od liczby zdobytych punktów przyznawane są statusy, które umożliwiają dostęp do określonych korzyści. Statusy, które porządkują liczbę otrzymanych punktów to kolejno: ziarenko, kiełkujący, kwitnący, owocujący.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!