PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Poczta Polska: więcej placówek w centrach handlowych

Poczta Polska: więcej placówek w centrach handlowych fot. materiały prasowe
0 0

- Wybieramy dla placówek miejsca, gdzie jest ekonomiczne zapotrzebowanie na nasze usługi. Od stycznia 2018 roku uruchomiliśmy trzy nowe placówki pocztowe w galeriach handlowych.  Obecnie planujemy trzy kolejne lokalizacje, m.in. w Galerii Kociewskiej w Tczewie - mówi Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej.

- Zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach duże obiekty handlowe przyciągają dużą liczbę klientów, bo oferują nie tylko udane zakupy, ale również atrakcje kulturalno-rozrywkowe. Polacy chętnie spędzają w nich wolny czas. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów - dodaje Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej. 

W tym roku Poczta Polska uruchamia średnio jedną placówkę w centrum handlowym. Wśród najnowszych lokalizacji są tj. w Galeria Morena w Gdańsku, Ikea w Lublinie, i Centrum Handlowe Piekary w Legnicy. W planach są kolejne otwarcia. Lokalizacje krajowy gigant dobiera bardzo skrupulatnie. 

Więcej czytaj na propertynews.pl.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Kamil 09-04-2018, 16:07:

Nonsensowny artykuł. Co znaczy zdanie "W tym roku Poczta Polska uruchamia średnio jedną placówkę w centrum handlowym.". Czy to znaczy, że jedną na rok ? pewnie chodziło o co innego. A swoją drogą to komuszo-pisowska obecnie poczta nie ma zakazu handlu to po co otwiera placówki w centrach handlowych, które będą zamykane w niedziele ?