PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Sto sklepów Grupy Chorten w województwie łódzkim

Sto sklepów Grupy Chorten w województwie łódzkim fot. materiały prasowe
0 0

Do Grupy Chorten na terenie województwa łódzkiego dołączyły Centra Spożywczo Mięsne Włodarczyk. Osiem placówek handlowych tej sieci domyka setkę sklepów funkcjonujących w tym regionie.

Grupa Chorten liczy sobie obecnie blisko 1230 sklepów w 9 województwach, przy czym tylko w pierwszej połowie lutego podpisano już kilkanaście nowych umów z detalistami. W ostatnich dniach otworzył się zupełnie nowy punkt handlowy w Sokółce (woj. Podlaskie) należący do właścicielki sklepów Niespodzianka, która z Chortenem prowadziła dotąd dwie inne placówki.

Jednak o największej ekspansji w tym miesiącu można mówić w przypadku województwa łódzkiego, a to dzięki podpisaniu umów partnerskich z Centrami Spożywczo-Mięsnymi Włodarczyk. To sieć ośmiu sklepów znajdujących się na terenie gminy Czerniewice, w Białej Rawskiej oraz w Rawie Mazowieckiej. Cztery sklepy mają profil typowo mięsno-wędliniarski, a cztery kolejne to sklepy ogólnospożywcze. Największy z nich ma 200 m kw. Ostatni ze sklepów powstał zaledwie 1,5 roku temu, są plany na dalszy rozwój sieci, bo firma zainwestowała także w chłodnię z magazynem centralnym. Oferuje ona także wyroby własnej produkcji – zarówno mięsne, jak i garmażeryjne.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!