PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Właściciele bezmiesnymiesny.pl: Weszliśmy do sklepów, rozmawiamy z sieciami handlowymi

Właściciele bezmiesnymiesny.pl: Weszliśmy do sklepów, rozmawiamy z sieciami handlowymi Igor Sadurski i Rafał Czech, właściciele e-sklepu bezmiesnymiesny.pl. Fot. materiały prasowe
0 0

Jesteśmy na etapie wprowadzania produktów do klasycznej dystrybucji - mówią serwisowi portaspozywczy.pl Igor Sadurski i Rafał Czech, właściciele internetowego sklepu spożywczego bezmiesnymiesny.pl, który sprzedaje i jednocześnie produkuje wegańskie produkty o wyglądzie i smaku wędlin.

- Obecnie jesteśmy na etapie wprowadzania produktów do klasycznej dystrybucji. W tym celu dokonaliśmy rebrandingu naszych produktów, czyli zmieniliśmy logo i etykiety, aby były one atrakcyjne dla kupujących - mówią serwisowi portaspozywczy.pl Igor Sadurski i Rafał Czech, właściciele e-sklepu bezmiesnymiesny.pl.

- Dokonaliśmy też licznych zmian produkcyjnych, dzięki którym nasz produkt ma między innymi dwumiesięczny termin ważności - dodają.

Przed założeniem sklepu internetowego w lipcu 2016 roku, Igor Sadurski i Rafał Czech wystartowali z akcją crowdfundingową, która trwała dwa miesiące. Była to przedsprzedaż produktu – pakietu produktów roślinnych – którego nikt jeszcze wcześniej nie widział i nie próbował. Łącznie wsparło ich 1577 osób. W sierpniu i we wrześniu 2016 r. realizowali pierwsze zamówienia – w sumie wysłali ok. 1300 paczek.

Obecnie nie tylko sprzedają produkty w swoim e-sklepie, ale również współpracują z kilkudziesięcioma stacjonarnymi sklepami na terenie całej Polski. - Mamy też zapytania od dużych sieci handlowych, jak i od sklepów za granicą - informują.

Tłumaczą, że sklepy, z którymi współpracują, to placówki specjalistyczne - wegańskie, wegetariańskie i ze zdrową żywnością. Są one zlokalizowane w dużych miastach, m.in. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Koszalinie, Krakowie, Łodzi i w Poznaniu. 

- Jeśli chodzi o zmiany wizualne, to zmieniliśmy nasze logo. Obecne - to litera "B" odpowiednio opracowana graficznie. Nowe logo obejmuje zarówno naszą markę "Bezmięsny Mięsny", jak i jest przygotowane dla marki "BVTCHER", pod którą chcemy wprowadzać nasze produkty za granicę - informują właściciele.

- Etykiety zmieniły się całkowicie. Wszystkie produkty dostały swoje wyjątkowe etykiety w minimalistycznym stylu: kiełbasy i pieczeń - naklejki, burgery i boczek - kartoniki. Etykiety mają też kody kreskowe, dzięki czemu łatwiej wprowadzać je do systemów sklepowych - tłumaczą Igor Sadurski i Rafał Czech.

Sklep bezmiesnymiesny.pl ma obecnie w ofercie sześć produktów. Są to produkty wegańskie pod nazwami: kiełbasa jałowcowa, kiełbasa wiejska, boczek, burger grillowy, pepperoni oraz pieczeń. Produkty te wyglądem i smakiem przypominają wędliny. Bazą wszystkich produktów jest białko pszenne i różne mąki. Pierwotne receptury właściciele wymyślili sami, obecnie wspólnicy odpowiadają za receptury, smak oraz formę ich produktów. 

Co się cieszy największą popularnością wśród klientów? - Największym hitem w dalszym ciągu jest boczek, ale w najbliższym czasie - w przeciągu kilku miesięcy - wprowadzimy prawdopodobnie pięć nowych produktów, które - mamy nadzieję zdetronizują boczek - informują.

Właściciele informują również, że marcu br. pobili rekord sprzedaży swoich produktów. - Udało się wysłać ponad 2,5 tony zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów - mówią Igor Sadurski i Rafał Czech.

POLECANE

KOMENTARZE: (3)

+ DODAJ KOMENTARZ

MaJa 16-04-2018, 09:28:

I to świadczy o poziomie tych "wyrobów". Dlaczego za wszelką cenę chcą aby były podobne do wędlin a nie na przykład do serów czy warzyw? Jedna wielka ściema...

Tak-tak, nie-nie 15-04-2018, 19:41:

Skoro bezmięsne, to dlaczego mają przypominać klasyczne wędliny i produkty mięsne. Paranoja jakaś, albo przynajmniej wielkie oszustwo, które za kilka lat spowoduje, że "nowoczesny" konsument nie będzie wiedział co je.

byt 13-04-2018, 22:59:

ubierzcie koszulę z długim rękawem, bo macie ręce jak jakaś anorektyczka...masakra...