PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

X FRSiH: Rusza nabór zgłoszeń do plebiscytu Certyfikat Dobry Produkt 2017

X FRSiH: Rusza nabór zgłoszeń do plebiscytu Certyfikat Dobry Produkt 2017 na fot. Gala IX FRSiH 2016
0 0

X Jubileuszowemu Forum Rynku Spożywczego i Handlu towarzyszy plebiscyt Certyfikat Dobry Produkt. Zgłoszenia można przesyłać już od 5 czerwca do 18 września. Do udziału w konkursie zapraszamy firmy spożywcze oraz dystrybutorów, którzy chcieliby zaprezentować swoje nowości oraz najlepsze produkty żywnościowe – wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

Certyfikaty zostaną wręczone podczas Wieczornej Gali w trakcie X Forum Rynku Spożywczego i Handlu (6 listopada 2017 r.).

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt, nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru. Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów i kontrahentów.

Regulamin Konkursu:

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych produktów spożywczych w następujących kategoriach: Produkt wysokiej jakości, Nowy produkt, Innowacyjny produkt, Produkt tradycyjny i regionalny poprzez przyznanie im certyfikatu „Dobry Produkt 2017”.

W konkursie mogą wziąć udział firmy spożywcze oraz dystrybutorzy, którzy chcą zaprezentować swoje najlepsze produkty żywnościowe.

Od uczestników Konkursu, na wszystkich jego etapach, nie pobiera się żadnych opłat.

Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane wyłącznie online od 5 czerwca do 18 września 2017 r.

Jedna firma może przesłać najwyżej 2 propozycje produktów lub 2 linii produktowych.

Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.portalspozywczy.pl/formularzdobryprodukt.html  

Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie 2 zdjęcia produktu, wysyłając je na adres e-mail: dobryprodukt@portalspozywczy.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy produktu zgłoszonego do konkursu. Maksymalna waga maila nie może przekroczyć 10 MB.

Zakwalifikowane do udziału w konkursie firmy zostaną oficjalnie poproszone o przesłanie próbek produktów, które będzie mogło ocenić jury. O terminie nadsyłania próbek produktów i obrad jury poinformujemy w późniejszym terminie. Okazowe produkty będzie można przesłać na adres redakcji (Grupa PTWP / serwis portalspozywczy.pl, Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa) z dopiskiem „Certyfikaty Dobry Produkt”. Prosimy o przesyłanie niewielkiej ilości/sztuk produktu. W przypadku produktów łatwo psujących się i trudnych w transporcie (mrożonki, niepakowane wędliny itd.) prosimy o przesłanie jedynie opakowań lub zdjęć, ewentualnie dostawę bezpośrednio w dniu obrad jury.

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!