PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

AmRest z nowym konceptem Pizza Hut

AmRest z nowym konceptem Pizza Hut fot. materiały prasowe
0 0

Spółka AmRest realizuje strategię rozwoju marki Pizza Hut w Polsce. Nowa odsłona restauracji z obsługą kelnerską, dostępna dotychczas tylko w Warszawie, już 16 maja zadebiutuje w gdańskiej Galerii Handlowej Forum Gdańsk.

Pizza Hut w Forum Gdańsk będzie pierwszym lokalem tego konceptu w Trójmieście. Nowy format Pizza Hut to restauracje z pełną obsługą kelnerską, rozszerzonym menu oraz wyjątkowym wystrojem. Centralne miejsce w restauracji zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką lokalu jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizze przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb Gości, a lokal podzielony został na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na Gości gdańskiej restauracji czeka ponad 200 miejsc – 130 na sali oraz 80 na tarasie.

– Debiutujący w połowie 2017 roku koncept to nowa jakość na polskim rynku gastronomicznym – mówi Agata Cieślak, Brand Manager Pizza Hut Dine In. – Odpowiadając na aktualne trendy
i oczekiwania naszych gości, stworzyliśmy nowoczesny, a także funkcjonalny format restauracji, których kluczowym aspektem jest tzw. Pizza Theater: otwarta kuchnia i piec kamienny w centralnym miejscu. Koncept został bardzo dobrze przyjęty przez gości w Warszawie, dlatego z entuzjazmem podchodzimy do nowych otwarć: już w środę w Gdańsku, a wkrótce również i w Katowicach – dodaje.

Pizza Hut dynamicznie rozwija nowy format w galeriach handlowych. Od debiutu w połowie 2017 roku otwartych zostało pięć lokali w Warszawie m.in. w Arkadii, Złotych Tarasach, Galerii Północnej, przy Alejach Jerozolimskich i w CH M1 Marki. Kolejna restauracja ruszy już wkrótce, w katowickiej Galerii Libero.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!