PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Etno Cafe do końca roku planuje mieć 6 kawiarni w Warszawie

Etno Cafe do końca roku planuje mieć 6 kawiarni w Warszawie fot. Etno Cafe
0 0

Na początku marca, w Galerii Mokotów ruszyła trzecia kawiarnia Etno Cafe w Warszawie. Jeszcze w tym miesiącu otworzy się kolejna – Etno Cafe Polna Corner przy stacji metra Politechnika. Do końca roku sieć kawiarni planuje mieć w Warszawie 6 lokali.

Etno Cafe Galeria Mokotów znajduje się na pierwszym piętrze mokotowskiej galerii, tuż obok sklepu Zara. Ma powierzchnię 76 m² i jest pierwszą kawiarnią sieci w kształcie wyspy. Charakterystycznym elementem aranżacji jest tu metalowa konstrukcja nad barem, znana z innych lokali Etno Cafe.

W drugiej połowie marca ruszy też Etno Cafe Polna Corner przy ul. Polnej 40. Będzie to jednej z największych lokali sieci w Polsce. Kawiarnia będzie miała powierzchnię 136 m².

– W tym roku planujemy otworzyć ogółem 4 nowe kawiarnie w Warszawie – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe. – Wszystkie wpiszą się w naszą strategię dynamicznego rozwoju poprzez przemyślane, nowoczesne lokalizacje, ciekawe wnętrza i wysokogatunkową, lokalnie wypalaną kawę.

Etno Cafe to jedna z najbardziej dynamicznych sieci kawiarni w Polsce. Dzięki własnej palarni i ziarnom z najlepszych plantacji stworzyła nową jakość na polskim rynku kawy. Posiada 15 lokali w Polsce (w tym trzy w Warszawie) oraz pierwszy polski browar kawowy produkujący na szeroką skalę Cold Brew Coffee, butelkowaną kawę macerowaną na zimno.

Czytaj też: Etno Cafe: Kawy rzemieślnicze zaczynają stanowić konkurencję dla produkcji masowej (wywiad)

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!