PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

McDonald's chwali swoich dostawców

McDonald's chwali swoich dostawców
0 0

McDonald’s świętuje 25 lat obecności na polskim rynku. Jak podkreśla sieć, o sukcesie firmy na polskim rynku zadecydowali m.in. jej dostawcy.

– Oprócz pracowników i franczyzobiorców, kluczową rolę odgrywają również dostawcy. Skutecznie realizują zobowiązanie najwyższej jakości – od poziomu hodowli, upraw, po finalny produkt – podaje sieć w komunikacie na temat obecności marki na naszym rynku.

Wśród nich jest wiele firm działających na polskim rynku, m.in.:

OSI FOOD SOLUTIONS (burgery wołowe),

FARM FRITES (frytki),

ARYZTA (pieczywo),

GREEN FACTORY i EISBERG (warzywa).

Jak informuje sieć, dostarczają oni swoje produkty nie tylko do polskiej sieci McDonald’s, ale do szeregu rynków, na których działa marka.

– Wiele z tych firm, dzisiejszych potentatów branży, rozpoczynało swoją działalność blisko 25 lat temu z momentem otwarcia pierwszej restauracji sieci. Dzięki współpracy z McDonald’s rozwinęło swoją działalność, dynamicznie zwiększyło produkcję i zatrudnienie – czytamy w komunikacie.

Ważnym ogniwem funkcjonowania McDonald’s Polska jest również Centrum Dystrybucji – firma HAVI Logistics – przez którą przechodzą praktycznie wszystkie surowce wykorzystywane w restauracjach sieci. HAVI Logistics odgrywa istotną rolę w przechowywaniu i transporcie produktów.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!