PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

McDonald’s ma już 400 lokali

McDonald’s ma już 400 lokali fot. shutterstock
0 0

28 grudnia w Mrągowie rozpoczął działalność 400. McDonald’s w Polsce. Nowy lokal powstał przy ul. Olsztyńskiej 21.

Punkt w Mrągowie jest 86 lokalem otwieranym bezpośrednio przez korporację McDonald’s Polska. Pozostałe 314 restauracji prowadzone jest przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

- Sieć McDonald’s rozwija się bardzo dynamicznie. Każdego roku otwieramy około 20 nowych restauracji. W 25 roku działalności firmy w Polsce udało nam się osiągnąć liczbę 400 lokali. W ostatnich latach szczególnie ważnym kierunkiem rozwoju są miasta średnie i mniejsze. Spotykamy się tam z bardzo dobrym przyjęciem, co znajduje odbicie w wynikach sprzedaży. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Mrągowa. Czterechsetny lokal naszej sieci jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego załoga dołoży wszelkich starań, by mieszkańcom miasta i turystom zaoferować najwyższy poziom jakości i obsług – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

W całej Polsce McDonald’s zatrudnia już ponad 22 000 pracowników. 98 proc. wszystkich kierowników restauracji McDonald’s zaczynało pracę jako szeregowi pracownicy.

 

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

adam 28-12-2017, 18:34:

Za granicą na MC mówi się fast food w Polsce RESTAURACJA - czy to przejaw braku szacunku dla nas Polaków ?