PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

McDonald’s rusza z usługą delivery we Wrocławiu

McDonald’s rusza z usługą delivery we Wrocławiu fot. shutterstock
0 0

Od poniedziałku, 23 kwietnia w wybranych restauracjach McDonald’s we Wrocławiu można zamówić produkty z dostawą do domu. Zamówienia można składać poprzez aplikację Uber Eats.

W lipcu 2017 roku sieć wprowadziła usługę dowozu produktów, a pierwszym miastem, w którym zaoferowano takie rozwiązanie była Warszawa. Kolejnymi miastami do których zawitało McDelivery były Poznań i Kraków. Teraz do tego grona dołączył również Wrocław.  

Tak jak w pozostałych miastach dostawy są realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. We Wrocławiu obsługuje je 7 lokali McDonald’s. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

- Dzięki McDelivery nasi goście nie muszą wychodzić z domu, biura lub imprezy, aby korzystać z McDonald’s. Możliwość zamawiania poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy, Poznania, jak i Krakowa. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Wrocławia również docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!