PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Nowa Costa Coffee na warszawskim Bemowie

Nowa Costa Coffee na warszawskim Bemowie fot. materiały prasowe
0 0

Costa Coffee otworzyła pierwszą kawiarnię na warszawskim Bemowie. Sieć zamierza sukcesywnie otwierać lokale na terenie dzielnic mieszkaniowych. Zmienia również design.

Kawiarnia zlokalizowana na skrzyżowaniu ulicy Radiowej i Powstańców Śląskich, to pierwszy lokal Costa Coffee  na Bemowie. Mieści się na parterze budynku, zajmując powierzchnię 160 mkw.

Jak podaje sieć, wybór miejsca nie jest przypadkowy. Costa Coffee zamierza sukcesywnie otwierać nowe kawiarnie na terenie dzielnic mieszkaniowych. Nowy lokal odwiedzają klienci zarówno w drodze do pracy, jak i rodziny z dziećmi. Z myślą o tych drugich zaaranżowano kącik zabaw z dużą ilością zabawek, gier oraz przestrzeni do malowania.

W kawiarni znajdują się wydzielone strefy, m.in. przestrzeń do pracy czy strefy do spotkań w gronie znajomych, jak i we dwoje. Na wiosnę zostaną także uruchomione dwa ogródki o łącznej powierzchni 20 mkw.

Za wystrój lokalu odpowiadają projektanci Costa Coffee współpracujący z młodymi polskimi artystami, m.in. z absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!