PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Restauracje inne niż wszystkie. Najciekawsze koncepty 2017 roku

Restauracje inne niż wszystkie. Najciekawsze koncepty 2017 roku Talerzyki, Warszawa; fot. A.Miszkurska / 370studio.com
0 0

Oryginalne, designerskie, jedne minimalistyczne, a inne zaprojektowane z rozmachem. Oto TOP 10 restauracji 2017 roku, które wyróżnia ciekawy design i kuchnia.

Yuzu to nowa restauracja w Poznaniu. Zaskakuje designem i... na talerzu

Minimalistyczne i surowe smaki Japonii oraz peruwiańska wyrazistość i zdecydowane aromaty. To połączenie, choć wydaje się nielogiczne, podbija podniebienia nie tylko mieszkańców Peru. Teraz japońsko-peruwiańskiej kuchni i filozofii gotowania w stylu Nikkei spróbować można także nad Bałtykiem – i to dosłownie, ponieważ Yuzu mieści się w samym centrum Poznania, na parterze nowo otwartego biurowca Bałtyk.

Polski tapas bar zachwyca designem. Tu przeniesiesz się do Warszawy lat 20.

Talerzyki to nowy warszawski lokal oferujący „polskie tapas” wspierane przez odpowiednio dobrane koktajle. Jest tu elegancko, ale każdy poczuje się swobodnie. Główną inspiracją dla architektów były warszawskie bary z lat 20 i 30.

Lokal szefa kuchni polskiej reprezentacji w piłce nożnej

Bistro Bene to nowy koncept restauracyjny otwarty przez Tomasza Leśniaka, szefa kuchni polskiej kadry piłki nożnej. Ten krakowski lokal zaprojektowała pracownia Grycaj Design. Bistro Bene zlokalizowane jest przy ul. Św. Krzyża 17 w Krakowie.

Zobacz wszystkie lokale na propertydesign.pl.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!