PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Starbucks startuje z nowym konceptem Starbucks on the go

Starbucks startuje z nowym konceptem Starbucks on the go fot. materiały prasowe
0 0

Starbucks poszerza obszar działania i kieruje ofertę do kolejnej grupy odbiorców. Sieć startuje z nowym konceptem "Starbucks on the go". Od czerwca kawę z tym logo będzie można dostać także na wybranych stacjach paliw w całym kraju. Marka planuje dalszy energiczny rozwój konceptu na polskim rynku.

Starbucks zwiększa dostępność swoich produktów dla konsumentów i rozwija nowy segment działalności. Sieć uruchamia w Polsce koncept Starbucks on the go, który jest już obecny na innych rynkach europejskich. Pierwsze punkty Starbucks on the go zlokalizowane są na stacjach paliw, aby odpowiedzieć na potrzeby podróżujących klientów marki. W ramach wdrażania konceptu, Starbucks rozpoczyna współpracę z siecią punktów sprzedaży Shell.

Cały czas obserwujemy zmieniającą się rolę stacji benzynowej – komentuje Maciej Szumiński, Food Service and Hot Beverages Category Manager, Shell Polska. - Jeszcze kilka lat temu stacja była jedynie miejscem obsługi pojazdów, obecnie jest wygodnym przystankiem na trasie. W Shell staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów i dostarczać im produkty i usługi, które mogą umilić im podróż. Nieustannie rozwijamy naszą aktualną ofertę kawową, tak by zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór. Testowanie nowego konceptu Starbucks on the go to kolejny krok w stronę rozszerzania oferty. Wierzymy, że połączenie sił dwóch tak rozpoznawalnych marek przyciągnie na nasze stacje jeszcze większą liczbę klientów – dodaje.

Pierwsze w Polsce punkty Starbucks on the go zostały uruchomione na 8 stacjach paliw Shell. W najbliższych planach uwzględniono otwarcie kolejnych lokalizacji, między innymi w biurowcach, co wiąże się z zamiarem poszerzania działalności także w sektorze work places. Za rozwój nowego konceptu marki odpowiada AmRest, operator sieci Starbucks w Polsce.

Do końca roku planujemy uruchomienie kilkudziesięciu punktów Starbucks on the go w całej Polsce –  mówi Anna Kaczor, Branded Solutions Manager Starbucks Europe. – Naszym głównym założeniem jest zwiększenie dostępności oferty przy zachowaniu najwyższej jakości standardów Starbucks. Ten nowy segment działalności jest istotnym elementem wpływającym na poszerzanie zasięgu marki oraz przedstawia nowy innowacyjny koncept typu grab & go  – dodaje.

Starbucks on the go to rozwiązanie typu premium self service. Obejmuje w pełni wyposażony moduł kawowy zaprojektowany tak, by wpasować się w przestrzeń usługową i biurową. Moduł ten składa się ze stylowych mebli wzorowanych na tych wykorzystywanych w standardowych lokalach marki oraz wysokiej klasy ekspresów do kawy: Franke FM 850. Serwowane propozycje to najbardziej popularne napoje  kawiarni przygotowywane według receptur Starbucks i na bazie najwyższej jakości mieszanki kaw (100% Arabica).

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!