PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Nowa akcja McDonald’s i aplikacji Uber Eats

Nowa akcja McDonald’s i aplikacji Uber Eats fot. materiały prasowe
0 0

W restauracjach McDonald’s można już od jakiegoś czasu spróbować prawdziwych amerykańskich klasyków w ofercie Stars of America. Teraz, oprócz pysznego smaku, do każdego dostępnego w menu Beef Bajgla, Beef Bajgla Pikantnego lub zawierającego te burgery McZestawu do zgarnięcia również limitowana szklanka Coca Cola gratis!

Wystarczy złożyć zamówienie za pomocą aplikacji Uber Eats. Promocja ruszyła w czwartek 17 maja w czterech miastach Polski, w których dostępna jest usługa McDelivery – Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Od czwartku 17 maja do zgarnięcia klasyczna, jak amerykański burger, szklanka z limitowanej serii, ozdobiona kultowym logotypem Coca Cola. Aby ją zdobyć, wystarczy zamówić Beef Bajgla, Beef Bajgla Pikantnego lub zawierające te burgery McZestaw lub McZestaw powiększony, poprzez aplikację Uber Eats. Do każdego z tych produktów oryginalna szklanka Coca Cola dołączana jest gratis.

Promocja dostępna jest w wybranych restauracjach McDonald’s w czterech miastach Polski, w których dostępna jest usługa Uber Eats – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Promocja potrwa do 6 czerwca.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!