PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Automaty do kawy Ideal Cafe w zakładach bukmacherskich i na lodowisakch

Automaty do kawy Ideal Cafe w zakładach bukmacherskich i na lodowisakch fot. materiały prasowe
0 0

Do grona klientów Ideal Group dołyczyła m.in. firma bukmacherska Superbet. Pracownicy i klienci zakładów bukmacherskich Superbet oraz użytkownicy lodowisk obsługiwanych przez firmę Piruet będą mogli napić się kawy z automatów vendingowych.

- W ostatnim czasie kolejni klienci znaleźli się w naszym portfolio. Cieszę się, że oferta  Ideal Cafe jest na tyle atrakcyjna, że decydują się na nią przedstawiciele wielu różnych branż. Automaty z kawą na stałe wpisały się w przestrzeń publiczną, funkcjonują w biurach, szkołach, urzędach, szpitalach zapewniając komfort i wygodę przez 24 godziny na dobę. Dbamy o to, by nasze automaty były łatwe i proste w obsłudze i co ważne - estetyczne. Gwarantujemy również ich serwis – mówi Andrzej Nartowicz, właściciel Ideal Group.

Wśród nowych klientów Ideal Group, którzy będą mieli do dyspozycji automaty vendingowe serwujące aromatyczną kawę, znalazła się firma bukmacherska Superbet. To jeden z europejskich liderów tej branży. I choć na polskim rynku jest dopiero od listopada ubiegłego roku, to może pochwalić się już blisko 50 placówkami.  Automaty pojawią się między innymi w Zabrzu, Krakowie, Katowicach i Gliwicach. Automaty vendigowe Ideal Cafe są już do dyspozycji klientów na lodowiskach sieci lodowisk Piruet w Warszawie, Olsztynie i Piasecznie.

Do tej pory automaty marki Ideal Cafe funkcjonują w kilkuset miejscach. W niedalekiej przyszłości pojawią się w kolejnych. 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!