PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Gourmet Foods: W 2018 roku będziemy poszerzać nasze portfolio produktowe

Gourmet Foods: W 2018 roku będziemy poszerzać nasze portfolio produktowe fot. materiały prasowe
0 0

– Rok 2017 to kolejny rok pozytywnych zmian dla Gourmet Foods, których wyznacznikiem jest między innymi ponad 5% wzrost obrotów rok do roku oraz umocnienie pozycji firmy zarówno na rynku detalicznym, jak i gastronomicznym – powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Piotr Witomski, członek zarządu Gourmet Foods.

Gourmet Foods, dystrybutor herbat Dilmah, pozytywnie ocenił swoje działania w minionym roku.

– Rok 2017 to kolejny rok pozytywnych zmian dla Gourmet Foods, których wyznacznikiem jest między innymi ponad 5% wzrost obrotów rok do roku oraz umocnienie pozycji firmy zarówno na rynku detalicznym, jak i gastronomicznym. Obserwujemy zmianę trendów i staramy się aktywnie uczestniczyć w rozwoju rynku herbaty, jak i kawy. Świadczą o tym zrealizowane przez nas w 2017 roku aktywności m.in. kontynuacja Dni Herbaty - akcji, której główną ideą jest promowanie bogactwa smaków, jakości oraz kultury picia tego uwielbianego przez Polaków napoju. Kolejnym krokiem w naszych aktywnościach był udział w wybranych wydarzeniach gastronomicznych, co pozwoliło na przedstawienie Gourmet Foods nie tylko jako dystrybutora marek Dilmah, Saquella i Fabbri, ale także jako profesjonalnego dostawcę produktów i usług w gastronomii w Polsce – tłumaczył Piotr Witomski, członek zarządu Gourmet Foods.

Spółka w nowym roku planuje między innymi poszerzenie swojego portfolio produktów.

– W 2018 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów będziemy poszerzać nasze portfolio produktowe, niezmiennie proponując naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jednocześnie chcemy pogłębiać znajomość Gourmet Foods jako profesjonalnego dostawcy produktów i usług do gastronomii poprzez pokazywanie kompleksowości naszej oferty – powiedział Piotr Witomski.

– Coraz bardziej widoczne staje się dążenie konsumentów do szukania informacji o produktach dostępnych na sklepowych półkach. Dlatego też bardzo ważne będzie dla nas wspieranie i promowanie edukacji na temat herbaty i kawy. Zamierzamy kontynuować dotychczasowe działania edukacyjne poprzez warsztaty w naszym warszawskim lokalu Herbata i Kawa na ul. Waryńskiego 28 – dodał członek zarządu Gourmet Foods.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Adam 10-01-2018, 15:35:

Picie herbaty konopnej powoduje pozytywne skutki dla naszego układu nerwowego, pomaga się zrelaksować, wyciszyć i zasnąć. Ponadto jest pomocna przy migrenach, wykazuje działanie obniżające ciśnienie, regulujące poziom cukru we krwi, obniżające cholesterol. Herbata konopna wywiera imponujący wpływ na nasz organizm wzmacniając i chroniąc nasz układ immunologiczny. Natomiast picie naparów z łuski gryczanej poleca się osobom dotkniętym takimi schorzeniami, jak cukrzyca, otyłość, zła przemiana materii, podwyższony poziom cholesterolu, schorzenia przewodu pokarmowego, pękające naczynka krwionośne, schorzenia układu moczowego, problemy dermatologiczne, nadciśnienie, obrzęki rąk i nóg, problemy z mikrokrążeniem i z miażdżycą a także osobom przeciążonym pracą umysłową i uczącym