PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Herbata i Kawa – nowy koncept marki Dilmah

Herbata i Kawa – nowy koncept marki Dilmah fot. materiały prasowe
0 0

Gourmet Foods, dystrybutor herbat Dilmah, otworzył w Warszawie nowy lokal pod nazwą Herbata i Kawa. Miejsce jest połączeniem kawiarni ze sklepem oraz centrum szkoleniowym.

Tomasz Witomski, prezes Gourmet Foods, otwarcie lokalu zapowiadał nie tak dawno na naszym portalu.

– Niebawem ruszy w centrum Warszawy nowe miejsce dla miłośników herbaty i kawy. Będzie to 3 w 1 – nasz sklep z pełną ofertą herbat Dilmah i kaw Saquella, herbaciarnia i kawiarnia, w której wszyscy pić będziemy doskonale zaparzone herbaty i kawy oraz napoje przyrządzone na ich bazie przez naszych specjalistów. Będzie to także pierwszy w Warszawie showroom z centrum szkoleniowym Gourmet Foods. Będą w nim systematycznie prowadzone zajęcia Szkoły Herbaty Dilmah oraz Akademii Kawy Saquella – mówił wówczas prezes Gourmet Foods.

Od początku czerwca lokal jest dostępny dla klientów. W swoim menu Herbata i Kawa oferuje duży wybór włoskich kaw i herbat prosto z Cejlonu, przygotowanych zarówno w wersji tradycyjnej –  na ciepło jak i na zimno. Do tego lokal poleca coś słodkiego. Oprócz części kawiarniano-herbacianej i sklepowej, gdzie można kupić produkty marek Dilmah, Saquella oraz Fabbri, do dyspozycji pozostaje przestrzeń szkoleniowa, w której odbywają się profesjonalne warsztaty na temat herbaty i kawy.

– Warsztaty organizowane w naszym lokalu to propozycja uczestnictwa w zajęciach na temat herbaty, podczas których nauczymy się m.in. w jakich warunkach powinna być uprawiana herbata, co wpływa na jej smak oraz kolor, czym się różni biała herbata od zielonej oraz czarnej, a także jak w praktyce zaparzyć każdą z nich – tłumaczył Michał Oszczyk, manager Centrum Szkoleniowego firmy Gourmet Foods.

Herbata i Kawa mieści się na ulicy Waryńskiego 28 w Warszawie, przy placu Konstytucji. Lokal jest otwarty w godzinach pn-pt: 10:00-19:00, sb: 10:00-18:00.                                             

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!