PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Herbata z polskich konopi wchodzi na rynek

Herbata z polskich konopi wchodzi na rynek fot. materiały prasowe
0 0

Marka DobreKonopie.pl wyprodukowała herbatkę z rodzimych upraw konopi siewnych. „Konopielka” -  tak został zatytułowany nowy produkt firmy.

„Konopielka” jest wytwarzana z kwiatów konopi siewnych Cannabis sativa L, uprawianych przez polskich rolników głównie na południu Polski. Jak podkreślają producenci herbaty uprawy są całkowicie legalne i zarejestrowane w COBOR oraz UE. 

- Dzięki zawartemu w kwiatostanach związkowi CBD (kannabidiol) osoby pijące „Konopielkę” mogą liczyć na poprawę funkcjonowania układu nerwowego, zwiększenie koncentracji oraz zmniejszenie stresu – mówi Ewa Melania Gryt, właścicielka marki.

 DobreKonopie.pl to marka polskiej spółki General Hemp Marketing, która od kilkunastu lat zaangażowana jest w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi siewnych. Zajmuje się sprzedażą produkowanej przez siebie oraz importowanej żywności, suplementów i organicznych kosmetyków wytworzonych z tej rośliny. Wszystkie produkty wykorzystywane są wyłącznie z zatwierdzonych odmian Cannabis sativa L., które zawierają dozwoloną ilość substancji psychoaktywnej delta 9 – THC (tetrahydrokannabinol). 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!