PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Nuvola Lavazza: Nowa siedziba w Turynie oficjalnie otwarta

Nuvola Lavazza: Nowa siedziba w Turynie oficjalnie otwarta fot. materiały prasowe
0 0

Lavazza oficjalnie zaprezentowała swoją nową siedzibę w Turynie. Inwestycja kosztowała ponad 120 mln EUR. Kompleks został zaprojektowany przez architekta Cino Zucchiego.

Nuvola Lavazza to awangardowy budynek biurowy, zaprojektowany z myślą o wygodzie i potrzebach pracowników, z najwyższym poszanowaniem środowiska. Obiekt jest  jednocześnie muzeum, które otwiera przed zwiedzającymi świat kawy, związanych z nią rytuałów i sukcesów firmy Lavazza. Jego częscią jest także publicznie dostępny, otwarty na miasto plac (Piazza), z widocznymi pozostałościami po wczesnochrześcijańskiej bazylice (na stanowisku archeologicznym), i duża przestrzeń do organizacji wydarzeń, takich jak debaty, konferencje i imprezy kulturalne. Ogólnodostępne dla gości spoza firmy jest także Bistro.

Inwestycja kosztowała ponad 120 mln EUR. Kompleks został zaprojektowany przez architekta Cino Zucchiego.

 - „Nuvola Lavazza łączy naszą historię i naszą przyszłość” - powiedział prezes Grupy, Alberto Lavazza. „Korzenie tego obiektu tkwią mocno w mieście i w dzielnicy Aurora, w której po raz pierwszy rozwinęliśmy się na skalę przemysłową. Jest to też jednak awangardowy kompleks, który może prowadzić dialog z całym światem i poprowadzić nas w przyszłość. Mówimy, że Nuvola Lavazza ma swoje korzenie w przyszłości, ponieważ jesteśmy przekonani, że przyszłość może przynosić owoce tylko wtedy, gdy opiera się na głębokich korzeniach”

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!