PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Woseba: Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów HoReCa

Woseba: Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów HoReCa fot. materiały prasowe
0 0

- Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów z branży HoReCa - mówi Roland Brylewski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Woseba, która ponownie została partnerem wspierającym Food Show. Podczas trzech dni imprezy Woseba zaprasza na pokazy baristyczne, prezentacje kaw Woseba Premium w nowych opakowaniach oraz degustację kawy.

- Tam, gdzie tworzą się relacje, kawa jest wszechobecna, pomaga w tym, by były one autentyczne i trwałe. W czasie ubiegłorocznego debiutu targów Food Show w Katowicach nasza kawa cieszyła się ogromną popularnością wśród uczestników tego wydarzenia. Jestem pewien, że druga edycja Food Show umocni te relacje i będzie doskonałą okazją do zaprezentowania naszego nowego wizerunku – tłumaczy dyrektor Woseby.

Na swoim stoisku Woseba przedstawi portfolio kaw ziarnistych, mielonych oraz rozpuszczalnych, a przede wszystkim będzie serwowała kawę, przy której bariści podzielą się fachową wiedzą.

- Branża HoReCa to wymagający klienci, doskonale znający swoje oczekiwania. Jestem przekonany o tym, że jakość naszych produktów, wynikająca z unikalnych receptur oraz doświadczenia w stosowaniu nowoczesnych technologii do tradycyjnego, długiego procesu prażenia, kolejny raz spotka się z uznaniem profesjonalistów – mówi Roland Brylewski.

Food Show - wielki event kulinarno-gastronomiczny, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na Food Show spodziewamy się ponad 2 tys. gości biznesowych z branży spożywczej i gastronomicznej.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

serce 23-02-2018, 16:40:

Pomóżmy odrodzić się Browarowi Fuhrmann w Połczynie-Zdroju !!! Sprawmy aby legendarne Piwo Połczyńskie powróciło na Pomorze.
Do dnia dzisiejszego czeski nabywca spółki - Browary Lobkovicz nie podały oficjalnego powodu odstąpienia od transakcji przejęcia Browaru Fuhrmann.
Skutki były tragiczne i doprowadziły do rocznej przerwy w produkcji piwa w połczyńskim browarze.
Naraziły też na straty wielu dostawców i wpędziły w nędzę wielu pracowników.