PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Jawo: Food Show będzie okazją na nawiązanie dialogu ze środowiskiem gastronomicznym

Jawo: Food Show będzie okazją na nawiązanie dialogu ze środowiskiem gastronomicznym Gyoza jabłkowa Jawo, fot. PTWP
0 0

- Po raz drugi mamy okazję uczestniczyć w katowickim wydarzeniu kulinarnym Food Show. Tym razem chcielibyśmy znów przybliżyć odwiedzającym targi smak japońskiej gyozy firmy Ajinomoto. A osobom, które miały już okazję zetknąć się z tymi wyjątkowymi pierogami, zaprezentować dwie nowości smakowe - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Emil Dzianok, dyrektor handlowy Jawo sp. z o.o.

Dyrektor handlowy Jawo przekonuje, że Food Show 2018 będzie dobrą okazją na wymianę doświadczeń i nawiązanie swoistego dialogu ze środowiskiem gastronomicznym.

- Jest to dla nas bardzo ważny temat, ponieważ jeden z naszych produktów został dopracowany i dostosowany do wymogów rynku właśnie dzięki wskazówkom szefów kuchni, kucharzy i osób na co dzień pracujących w branży gastronomicznej - mówi.

Emil Dzianok ma nadzieję, że podczas spotkań i rozmów kuluarowych na Food Show 2018 pojawią się ciekawe inspiracje, które pomogą firmie stworzyć kolejne unikatowe produkty.

- Jesteśmy cały czas otwarci na kolejne uwagi i wskazówki, tak aby kolejne produkty mogły również przejść swoistą metamorfozę, jeśli tylko tego wymagają. Zapraszamy zatem na nasze stoisko oraz degustacje naszych wyrobów - mówi.

***

Food Show 2018, to istotne wydarzenie dla sektora HoReCa, rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOKU ORAZ INSTAGRAMIE!

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!