PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Konspol partnerem najbardziej kolorowego biegu na świecie

Konspol partnerem najbardziej kolorowego biegu na świecie fot. materiały prasowe
0 0

W tym roku partnerem najbardziej kolorowego biegu na świecie została marka Konspol – producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych. Pięć kilometrów, tysiące zapalonych biegaczy, tony kolorowego proszku, świetna zabawa i pozytywna energia – już w maju startują festiwale biegowe The Color Run 2018. Imprezy odbędą się w największych miastach w Polsce - w Warszawie, Poznaniu oraz Gdyni.

W ramach rozpoczynającego się sezonu biegowego 2018, marka Konspol zwiększa swoje zaangażowanie we wsparcie popularnych wydarzeń sportowych w Polsce. Firma po raz kolejny została partnerem The Color Run 2018, kultowego biegu na 5 kilometrów, którego uczestnicy obsypywani są kolorowym proszkiem.

Marka Konspol, jako sponsor The Color Run 2018, przygotowała dla biegaczy i kibiców wiele atrakcji. Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli spróbować pieczonych smakołyków z rusztu, a także wezmą udział w specjalnych warsztatach tanecznych. Organizatorzy przewidzieli również animacje dla najmłodszych – dzieci wezmą udział w warsztatach kulinarnych i nauczą się przygotowywać kanapki według różnych wzorów na bazie naturalnych produktów z lini Żarłaki. Na trasie biegu, uczestników mile zaskoczą duże bańki mydlane, które będą puszczane tuż przy bramie marki Konspol.

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

Marlena 16-05-2018, 15:11:

Ja polecam osobiście firmę zajmującą się usługami takimi jak pokaz gigantycznych baniek mydlanych. Super zabawa. kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/banki-mydlane/

graża 15-05-2018, 18:16:

syn przejął firmę i od razu tęczowe klimaty