PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Kradzież mięsa z zakładów Sokołów S.A. w Kole

Kradzież mięsa z zakładów Sokołów S.A. w Kole fot. shutterstock
0 0

Dwaj mężczyźni ukradli 72 kg mięsa wołowego z Zakładów Mięsnych „Sokołów” S.A. w Kole. Straty wyceniono na 3 tysiące złotych.

29 września br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole uzyskał informację, że na terenie Zakładów Mięsnych „Sokołów” w Kole doszło do kradzieży mięsa wołowego.

Policjanci pionu kryminalnego niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie ustalili, że 36-letni pracownik działu buforowego dzień wcześniej przygotował i zapakował mięso, które nie miało być wywożone poza zakład. Mężczyzna nie działał sam, bo „wywózką” mięsa z terenu zakładu zajął się jego kompan, który jest zatrudniony w firmie transportowej.

Zebrany w sprawie materiał oraz uzyskany zapis z monitoringu pozwoliły na przedstawienie zarzutów podejrzanym. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy gminy Babiak w wieku 36 i 55 lat. Straty, jakie poniosła firma w wyniku ich przestępczej działalności to około 3 tysiące złotych. Mężczyznom grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

normalnie wiadomość tygodnia 06-10-2017, 11:42:

Widzę, że nie macie już o czym pisać. Tylko Kania Wam został jeszcze w wędlinach, bo inni też już nie płacą. Szkoda, kiedyś ten portal był ciekawy