PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Nestlé Polska rozbudowuje fabrykę Purina Pet Care w Nowej Wsi Wrocławskiej

Nestlé Polska rozbudowuje fabrykę Purina Pet Care w Nowej Wsi Wrocławskiej Zakład produkcyjny Nestle Purina Pet Care w Nowej Wsi Wrocławskiej
0 0

Nestlé Polska finalizuje planowany 4 etap inwestycji w fabryce Purina PetCare w Nowej Wsi Wrocławskiej. Po dwóch latach od otwarcia zakład notuje stały wzrost produkcji, zaś personel zwiększył się do około 900 osób. Wartość inwestycji wynosi 1 mld zł.

Jak informuje Nestlé funkcjonowanie fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej wpisuje się w wyznawane przez firmę wartości, oparte na szeroko rozumianym szacunku, w tym szacunku dla środowiska naturalnego.

Zakład od samego początku jest budowany w duchu przyjaznym środowisku. W fabryce znajduje się nowoczesna podczyszczalnia ścieków. Do ogrzewania budynku biurowego prawie w całości wykorzystywana jest energia cieplna z odzysku. Fabryka posiada również instalację wykorzystującą deszczówkę, która służy do spłukiwania toalet.

W ramach Inicjatywy Nestlé Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych „Nestlé Needs YOUth” fabryka stwarza szanse zatrudnienia osobom, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia.  

–Firma oferuje stabilną pracę i szanse rozwoju oraz wspiera zatrudnianie młodych, stwarzając im możliwości zdobycia doświadczenia. Jest to szczególnie cenne w przypadku osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy – tłumaczy Jakub Żurowski, Dyrektor Oddziału Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!