PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Comarch - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu www.nagel-group.com - partner portalu sniezka - partner portalu

PARTNERZY SERWISU

ZM Łmeat-Łuków połączą się z ZM Henryka Stokłosy

ZM Łmeat-Łuków połączą się z ZM Henryka Stokłosy Irena Grzesiak, prezes zarządu ZM "Łmeat-Łuków", fot. mat. pras.
0 0

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. rozpoczęły procedurę połączenia z Zakładami Mięsnymi Henryka Stokłosy Sp. z o.o. w Śmiłowie, również wchodzącymi w skład Grupy Kapitałowej Henryka Stokłosy. Finalizacja połączenia planowana jest na koniec 2017 roku.

Celem konsolidacji "Łmeat0Łuków" S.A. oraz ZM Henryka Stokłosy jest specjalizacja produkcji obu zakładów oraz optymalizacja kosztów działalności.

Zakłady Mięsne w Łukowie kontynuować będą ubój wieprzowy i wołowy, produkcję mięs kulinarnych wieprzowych i wołowych, produkcję wędlin i wyrobów z udziałem wołowiny, w tym wyrobów długo dojrzewających, oraz produkcję konserw.

Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy w Śmiłowie specjalizować się będą w produkcji wędzonek, kiełbas cienkich oraz wszelkich innych wyrobów wędliniarskich.

Jak poinformowały strony transakcji, projektowane połączenie obu zakładów ma na celu zwiększenie efektywności działalności i innowacyjności produkcji. Pozwoli to także na stworzenie atrakcyjniejszej oferty produktowej.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Liczyrzepa 16-06-2017, 16:28:

Pecunia non olet! Mówiąc delikatnie brzydzę SIĘ przemysłową hodowlą! Dla mnie to są śmierdziele zatruwający Matkę Ziemię!