PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Branża mleczarska dostrzega znaczenia HoReCa

Branża mleczarska dostrzega znaczenia HoReCa Edward Bajko /fot.PTWP
0 0

Segment HoReCa jest ważny branży mleczarskiej. Współcześnie obserwujemy duży wzrost świadomości społecznej. Zauważamy, że wraz z nowymi trendami konsumenci zaczynają cenić produkty naturalne, ale i częściej decydują się jeść poza domem – powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Edward bajko, prezes Spomleku.

Nasze sery są przygotowywane z największą dbałością o jakość, czego dowodem może być choćby zapewnienie im ręcznej pielęgnacji. Co więcej atencja konsumentów nie jest skupiona jedynie na produkcie przeznaczonym do bezpośredniej konsumpcji, ale także na nim jako części całego dania. To bardzo ważne przemiany w mentalności ludzi, dzięki którym możemy wejść na nowy rynek – mówi prezes Spomleku.

- Zauważam także dużą zmianę w funkcjonowaniu kuchni w restauracjach i hotelach. Kucharze entuzjastycznie zareagowali na wprowadzenie naszego sera Bursztyn jako produktu konkurencyjnego do np. Parmezanu czy Grana Padano. Zatem segment ten jest bardzo ważny dla Spomleku. Stąd też szereg zadań podjętych w celu wprowadzenia i wypromowania produktów naszej mleczarni w tym obszarze. Już dziś możemy się pochwalić współpracą z Jarosławem Walczykiem, prezesem Fundacji Szefów Kuchni – mówi prezes Bajko.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Rok 22-02-2018, 11:59:

Pomóżmy odrodzić się Browarowi Fuhrmann w Połczynie-Zdroju !!! Sprawmy aby legendarne Piwo Połczyńskie powróciło na Pomorze.
Do dnia dzisiejszego czeski nabywca spółki - Browary Lobkovicz nie podały oficjalnego powodu odstąpienia od transakcji przejęcia Browaru Fuhrmann.
Skutki były tragiczne i doprowadziły do rocznej przerwy w produkcji piwa w połczyńskim browarze.
Naraziły też na straty wielu dostawców i wpędziły w nędzę wielu pracowników.