PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Danone Polska zakłada stały rozwój

Danone Polska zakłada stały rozwój Harry Klompe, fot. Danone
0 0

Po ukończonej transformacji zakładu w Bieruniu, tej chwili skupiamy się na maksymalnym wykorzystaniu możliwości, jakie dały nam wdrożone nowe technologie - powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Harry Klompe, dyrektor generalny Danone Polska.

Tak naprawdę zakład cały czas się rozwija, stale ulepszamy nasze procesy tak, by optymalizować działania produkcyjne i oferować wysokiej jakości produkty. Rozwijamy nowe receptury produktów, dokonujemy zmian w już istniejącej ofercie – mówi Harry Klompe.

Fabryka Danone w Bieruniu jest jedną z najważniejszych w Europie. Potwierdza to, m.in inwestycja, którą firma zakończyła w zakładzie na początku tego roku.

Zobacz: Danone zakończył modernizację zakładu w Bieruniu

Harry Klompe podkreśla, że od 10 lat Danone utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku produktów mlecznych, mimo że preferencje konsumentów i trendy dotyczące tych produktów bardzo się przez ten czas zmieniały. - Jako firma, byliśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Szczególnie dumny jestem z polskich innowacji produktowych, które powstały w fabryce Danone w Bieruniu, na Śląsku. Mam na myśli na przykład markę Danio, która w krótkim czasie stała się liderem kategorii serków homogenizowanych – mówi dyrektor generalny Danone Polska.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!