PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Jacek Migrała odchodzi z Zott Polska

Jacek Migrała odchodzi z Zott Polska Jacek Migrała /fot. PTWP
0 0

Jak dowiedział się portalspozywczy.pl, Jacek Migrała odchodzi ze stanowiska dyrektora generalnego Zott Polska. Jest to związane ze zmianą organizacji grupy.

- Faktycznie jestem jeszcze na kontrakcie w Zott Polska, ale jestem zwolniony ze świadczenia pracy. Jest to związane ze zmianą organizacji firmy i likwidacją stanowiska dyrektora generalnego w Polsce. Według mojej wiedzy, nie będzie zatrudniony mój następca. Wszystkie decyzje operacyjne będą podejmowane bezpośrednio z centrali w Niemczech – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Jacek Migrała.

 Zapytany o dalsze plany zawodowe, powiedział, iż na razie chce trochę odpocząć o okresie bardzo intensywnej pracy. - Nie pełnię swoich obowiązków od zaledwie dwóch tygodni i jeszcze nie podjąłem żadnych decyzji. Na razie chcę odpocząć – powiedział Jacek Migrała.

Podkreślił, że zostawił Zott Polska w bardzo dobrymi wynikami finansowymi i sprzedaży.

Jacek Migrała powołany został w skład Zarządu Zott Polska Sp. z o.o. na stanowisko dyrektora generalnego w lutym 2016 roku. Odpowiadał za obszary sprzedaży i marketingu. Wcześniej był prezesem i dyrektorem generalnym Hochland Polska.

POLECANE

KOMENTARZE: (4)

+ DODAJ KOMENTARZ

Wojt z radzymina 09-06-2017, 09:51:

"Dzisiaj pijesz jutro gnijesz "

Lucyna J. 09-06-2017, 09:26:

Powodzenia Jacku na nowym ( sorki za małe j w poprzednim) - Lucyna.

Lucyna J. 09-06-2017, 09:24:

Powodzenia jacku na nowym, pozdrawiam - Lucyna.