PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Kolejne produkty Valio już na polskich półkach

Kolejne produkty Valio już na polskich półkach fot. Valio
0 0

Valio, największy i najbardziej innowacyjny producent nabiału w Finlandii, wprowadził na polski rynek miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego. Ten innowacyjny produkt zdobył m.in. najwyższą nagrodę w prestiżowym konkursie Nantwich Cheese Awards w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak już obecne na rynku produkty, miękkie masło fińskie będzie dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce. Na początku przyszłego roku na sklepowych półkach pojawi się także fiński ser typu havarti – Valio Finnish Havarti.

Nowe masło premium od Valio – miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego - wyróżnia łatwość rozsmarowywania i naturalny smak. Masło to nie zawiera barwników, konserwantów i innych dodatków, a także oleju palmowego. Jest produkowane przy użyciu innowacyjnej soli mlecznej ValSa®, opracowanej przez Valio w 2016 roku, która zawiera 80% mniej sodu niż sól kuchenna.

- Miękkie masło fińskie Valio to masło premium w wersji łatwiejszej do rozsmarowywania na ulubionym pieczywie. Dzięki zdobyciu najwyższej nagrody w kategorii maseł miękkich w konkursie Nantwich Cheese Awards w Wielkiej Brytanii, jest ono uznawane za najlepsze masło tego typu na świecie. To produkt wyjątkowy w swojej kategorii i wierzę, że spotka się z uznaniem polskim konsumentów podobnie jak nasze klasyczne masło Valio Premium Artisan Butter – mówi Lev Rubinstein, odpowiedzialny za eksport produktów Valio na rynek Polski i Europy Środkowo – Wschodniej.

Valio słynie także z wysokiej jakości serów, dlatego już na początku przyszłego roku wprowadzony zostanie na polski rynek Valio Finnish Havarti. Ten ser typu havarti charakteryzuje się lekko słonym i kwaskowym smakiem oraz bogatą konsystencją. Świetnie nadaje się do przygotowywania kanapek, tostów, sałatek i desek serów. Co ciekawe, walcowaty kształt bloku sera Valio Finnish Havarti jest dostępny tylko w krajach skandynawskich i w Rosji, a w najbliższym czasie także w Polsce.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!