PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Mleczarstwo czeka rok spadków (analiza)

Mleczarstwo czeka rok spadków (analiza) Fot. Shutterstock

Ostatnie półtora roku to okres wyjątkowej hossy na rynku mleczarskim. Jednak z końcem roku 2017 ceny produktów mlecznych zaczęły spadać. Tendencje światowe na razie nie przełożyły się w znacznym stopniu na polski rynek, ale co przyniesie dla branży 2018 roku?

Wybrany ranking jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego konkretnego rankingu lub roczny dostęp do "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich rankingów. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj konto.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowe informacje o "Strefie premium". Aktualna oferta cenowa jest dostępna tutaj. Aby wykupić wybrany dostęp, przejdź na stronę sklepu.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

LWL. 11-01-2018, 10:19:

Kolejny wróżbita chce rozchwiać rynek cen. Ceny na surowiec w gospodarstwach są jeszcze dalece niższe niż przed 3 laty. Takie prognozy ludzi nieodpowiedzialnych (wróżbitów) dają argumenty na obniżanie cen na surowiec w gospodarstwach bez uzasadnienia sytuacji na rynkach światowych. No stwarza to możliwość zwiększenia zysków przetwórców kosztem rolników.