PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Nowe opakowanie łowickiego masła

Nowe opakowanie łowickiego masła fot. materiały prasowe
0 0

Trwają intensywne działania rebrandingowe opakowań łowickiej spółdzielni mleczarskiej. Po mleku i śmietanie, zmian doczekał się kolejny z najpopularniejszych wyrobów firmy. W sklepach dostępne jest już łowickie masło 200g w nowej odsłonie wizualnej.

Nowa odsłona masła 200-gramowego jest spójna z całą linią produktów. Opakowanie wyróżnia minimalizm – informacje tekstowe ograniczone są do nazwy produktu i pokazania zawartości tłuszczu. W nowej wersji opakowania pojawia się tradycyjny łowicki pasiak. Dominującymi kolorami opakowania są z kolei biały i granatowy. Sam logotyp łowickiej spółdzielni pozostawiono w prawym górnym rogu. Całość spójna jest z przyjętą niedawno nową identyfikacją wizualną.

Co istotne, mimo rewolucji w warstwie wizualnej, sam produkt się nie zmienia. To nadal to samo doskonałe masło, wyprodukowane w 100% z mleka. Do jego produkcji spółdzielnia nie stosuje oleju, barwników, czy konserwantów. Masło wyróżnia się sposobem wygniecenia, które wpływa na jego dobrą smarowność, a przy zastosowaniu zaawansowanej technologicznie aparatury produkcyjnej zachowuje niezwykle świeży aromat. - Masło łowickie to jeden z tych produktów, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jego zapotrzebowanie jest rekordowe po stronie kupców jak i finalnych konsumentów, zarówno w Polsce, jak i w krajach, do których eksportujemy ten produkt, czyli np. w Słowacji. Teraz jeszcze bardziej wyróżnia się na półce. – mówi Joanna Kołodyńska, kierownik działu marketingu OSM Łowicz.

Łowickie masło w nowej odsłonie trafiło do sprzedaży zarówno na rynek tradycyjny, jak i nowoczesny. Oprócz 200g kostki, produkt ten występuje również w kubku 200g i w 125g opakowaniach w wersji z solą morską i czosnkiem. Wkrótce także będzie oferowane w wersji bez laktozy w kostce 200g. Dla klientów i kupców dostępne jest w sieciach oraz dyskontach takich jak: Groszek, Polomarket, Mila, Eurosklep oraz w Auchan, Kaufland, Marko C&C, Selgros, EC i innych.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Anonim 14-03-2018, 16:35:

Niech lepiej wywieszą białą flagę i wstydu nie robią!!! OSM Łowicz to trup który ledwo dyszy. Bawicie się niską ceną skupu dziwię się chłopom że jeszcze dają się doić. Dzięki temu macie za co się bawić.