PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Prezes Danone: Polacy będą kupować produkty mleczne niezależnie od godzin pracy sklepów

Prezes Danone: Polacy będą kupować produkty mleczne niezależnie od godzin pracy sklepów Marek Wojtyna /fot. Danone
0 0

Trudno spekulować czy zakaz handlu w niedziele wpłynie na sprzedaż produktów mlecznych. Naszym zdaniem, Polacy nadal będą poszukiwać i wybierać wartościowe produkty spożywcze niezależnie od godzin pracy sklepów – powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Marek Wojtyna, prezes Danone Sp. z o.o. oraz dyrektor rynku Polska i Kraje Bałtyckie

Jego zdaniem, większy wpływ na rynek produktów mlecznych mają zmiany stylu życia i wynikające z nich nowe okazje konsumpcyjne oraz zmiana sposobu, w jaki dokonujemy zakupu. - Konsumenci poszukują rozwiązań ułatwiających konsumpcję poza domem, co wiąże się ze wzrostem roli produktów w wygodnych opakowaniach. Stąd w ofercie Danone obecne są np. serki Danio i jogurty Danonki w wygodnych saszetkach, które przechowywane nawet do 6 godzin poza lodówką zachowują walory i wysoką jakość – mówi Marek Wojtyna.

Dodaje, iż rozumienie tego rodzaju trendów pozwala firmie, jako producentom, na lepsze zdefiniowanie oferty rynkowej, a co za tym idzie większe możliwości wzrostu.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!