PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Zott: Sprawdzamy czy parodie reklam Jogobelli nie naruszają naszych praw autorskich

Zott: Sprawdzamy czy parodie reklam Jogobelli nie naruszają naszych praw autorskich fot. materiały prasowe
0 0

W sieci pojawiają się parodie motywu muzycznego z reklam jogurtów Jogobella. Ich autorami są głównie dzieci. - Sprawdzamy, czy parodie nie naruszają naszych praw autorskich - odpowiada portalowi Wirtualnemedia firma Zott Polska, produkująca Jogobellę. Zdaniem ekspertów, w tym przypadku raczej nie ma mowy o sytuacji kryzysowej, a wizerunek marki jest niezagrożony.

Od kilkunastu dni w sieci pojawiają się filmiki będące parodią piosenki z reklam jogurtów Jogobella. Utwór ten od lat funkcjonuje w komunikacji marketingowej marki.

W aplikacji Musical.ly, której użytkownicy to głównie dzieci w wieku od 7 do 12 lat, jest już kilkaset klipów z tagiem "jogobella" - to głównie parodie piosenki z reklamy. Również na YouTube można znaleźć wiele prześmiewczych, amatorskich filmów z wykorzystaniem jingle'a z reklam Jogobelli. Teksty wyśmiewają reklamowane cechy jogurtów. - Sprawdzamy, czy parodie nie naruszają naszych praw autorskich. Z uwagi na to, że filmiki wpuszczone do sieci są wykonane głównie przez dzieci, nie traktujemy tego w kategorii złych zamiarów. Jogurty, które produkujemy, mają czysty skład i w pełni zgodny z deklaracją i komunikacją marketingową, dlatego też nie obawiamy się negatywnych skutków działań autorów filmików - informuje w przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl oświadczeniu firma Zott Polska.

Czytaj więcej na: Wirtualnemedia.

 

POLECANE

KOMENTARZE: (4)

+ DODAJ KOMENTARZ

daesh 10-04-2018, 10:07:

nie mają co sie obrażać - to przecież opinia o nich samych przez ich klientów - jaki smak i etykieta takie opinie - a dzieciom polecam się doszkolić, światowa produkcja truskawki jest w stanie pokryć zapotrzebowanie tylko w 30 % - pozostałe trzeba uzupełniać aromatami czy barwnikami - ale sok z buraka to nie chemia tak a propo, koszenila to robaczki, troche gorzej wypadaja karminy

666 08-04-2018, 19:16:

polskie syfne mleko wolę jogurty z Niemiec Czech itp

Arek 08-04-2018, 13:54:

@Paweł jednak Zott Opole produkuje wyroby z polskiego mleka. A jogurty mają bardzo smaczne