PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Butelkowany kompot - nowy produkt na rynku napojów

Butelkowany kompot - nowy produkt na rynku napojów fot. za komponada.pl
0 0

Dwóch studentów wpadło na pomysł butelkowania kompotu. Wizyta u babciu zaowocowała powstaniem marki Komponada.

Dwóch studentów zauważyło, że kompotu nie można kupić w sklepie lub restauracji i wypić w wygodny sposób np. na spacerze. - Babcie potrafią wszystko, jednak nie ma ich wszędzie i nie ugotują kompotu w 5 minut. Zaczęliśmy myśleć jak to zrealizować, aby kompot był bardziej dostępny i powszechny. To był krok w stronę przywrócenia czegoś co każdy zna, ponieważ jest w polskiej kulturze od dawna - czytamy na stronie internetowej Komponady.

- Pojechaliśmy do babci gotować kompot i gotowaliśmy do momentu zadowolenia i pewności, że to jest TO. Uzyskaliśmy smak, który w pierwszej chwili przywodzi na myśl własną babcie, nie tylko po wypiciu, ale też po zapachu. Dlatego zdecydowaliśmy się, że to babcia będzie znakiem Komponady, bo to jej dzieło! - czytamy dalej.

Komponada to naturalny i tradycyjny polski Kompot o smaku jabłkowym, który jest tworzony według babcinej receptury przekazywanej od kilku pokoleń przez ponad 100 lat. Komponada przygotowywana jest tradycyjnie w rodzinnej tłoczni naturalnych soków na polskiej wsi. Do produkcji wykorzystywane są tylko polskie świeże jabłka, które są sortowane, myte, rozdrobnione i gotowane z resztą składników.

Ważnym aspektem Komponady jest produkcja bez żadnych sztucznych dodatków dzięki czemu jest w 100% naturalna. Komponada jak każdy kompot jest słodzona mieszanką cukru i stewii (zawiera tylko 3,8 procent cukru na 330 ml)

Komponada dostępna jest w szklanych butelkach o pojemności 330 ml z ilustracją babci na etykiecie.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

xxx 06-04-2018, 11:54:

gdyby nie stewia byłoby super