PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Chias Brothers poszerza ofertę prozdrowotnych napojów funkcjonalnych

Chias Brothers poszerza ofertę prozdrowotnych napojów funkcjonalnych fot. materiały prasowe
0 0

Ostatnie dziesięciolecie charakteryzuje duży wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów, którzy coraz częściej odrzucają produkty spożywcze silnie przetworzone, słodzone, z dużą zawartością sztucznych składników. Lubią sięgać po zdrowsze alternatywy, doceniają ich walory zdrowotne i smakowe. Dlatego Chias Brothers, poznański producent prozdrowotnych napojów z tzw. superfoods poszerza ofertę o napoje Functional w dwóch wariantach: Harmony i Energy.

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje – stres to jedna z najbardziej powszechnych chorób XXI wieku i dotyka nas wszystkich. W obliczu nowych wyzwań i wielozadaniowego trybu życia trudno zachować spokój. - W odpowiedzi na ten problem firma Chias stworzyła funkcjonalny napój relaksacyjny z melisą i rumiankiem. Coraz częściej brakuje nam również tak potrzebnej energii. Napoje energetyczne już od dawna poszerzyły swój target, wychodząc poza grupę osób uprawiających aktywnie sporty. Koncentracja, wytrzymałość i pobudzenie to coś, bez czego trudno podołać codziennym obowiązkom. Chias Energy to zdrowa alternatywa, która dostarcza odczuwalną dawkę energii z naturalnej kofeiny i guarany, przy wsparciu magnezu, który zmniejsza zmęczenie i wspiera funkcje umysłowe - mówi Maciej Mikołajczak, prezes firmy Chias Brothers.

O Chias Brothers czytaj również: Chias Brothers: Ludzie chcą żyć w zdrowiu i szczęściu - to napędza rynek superfoods

 

Produkty marki Chias są dostępne w delikatesach Piotr i Paweł, co trzeciej Żabce w Polsce, w 80 Rossmannach i wielu innych miejscach. - Pracujemy nad kolejnymi propozycjami, które wpiszą się w trend zdrowego żywienia. Nie tylko napoje, nowe superskładniki – mówi prezes Chias, Maciej Mikołajczak. 

Producentem płynnych przekąsek Chias jest polska firma Chias Brothers Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Chias są produkowane i pakowane na terenie Polski. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!