PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Cisowianka: Segment wód butelkowanych dla dzieci będzie systematycznie wzrastał

Cisowianka: Segment wód butelkowanych dla dzieci będzie systematycznie wzrastał fot. materiały prasowe
0 0

- Wody butelkowane dla dzieci mają bardzo duży potencjał rozwoju, wpisując się w ogólnoświatowy trend do wybierania jak najbardziej naturalnych i nieprzetworzonych produktów, które dodatkowo mogą mieć dobroczynny wpływ na nasz organizm - mówi Agata Berndt-Wazelin, PR Manager marki Cisowianka.

- Kategoria wód butelkowanych dla dzieci to zdecydowanie długotrwały trend, a nie chwilowa moda. Rodzice zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest wypracowanie nawyku picia naturalnej wody butelkowanej od najmłodszych lat i to głównie od rodziców właśnie wyszedł impuls do stworzenia tej kategorii - komentuje Agata Berndt-Wazelin.

Jej zdaniem, podobnie jak w kategorii „dorosłej” rynek wód butelkowanych będzie systematycznie wzrastał kosztem sztucznych, słodzonych napojów, w tym również tak zwanych „wód smakowych”.

- Cisowianka zawsze uważnie słucha swoich konsumentów i stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Dlatego też mamy wiele propozycji rodzajów wody i opakowań - od wody silnie gazowanej, przez wyjątkową wodę musującą do niegazowanej i od małej i poręcznej puszki, przez butelki szklane, butelki sportowe aż do rodzinnych opakować 1,5litra - więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio wprowadzoną nowością jest Moja Pierwsza Cisowianka – naturalna woda mineralna w butelce przeznaczonej dla dzieci - dodaje nasza rozmówczyni.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Mama 21-05-2018, 13:03:

właśnie tą wodę podaję swoim dzieciom. Mają poręczne butelki, które są z ustnikiem