PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Czy wodę Saguaro Muszyńskie można pomylić z Muszynianką?

Czy wodę Saguaro Muszyńskie można pomylić z Muszynianką? Fot. Facebook/Strona o jedzeniu
0 0

Wodę Saguaro Muszyńskie można pomylić z Muszynianką - uważa czytelnik Wirtualnej Polski. Dziennikarze serwisu zapytali o sprawę obie firmy. Lidl problemu nie widzi, Muszynianka wręcz przeciwnie.

Woda Saguaro nie jest w Lidlu nowością, ale zwróciła uwagę czytelnika Wp.pl, któremu od razu skojarzyła się z produktem innej firmy - Muszynianką.

Lidl nie widzi przeszkód, by opakowania wody Saguaro Muszyńskie wyglądały tak, a nie inaczej.

- Na rynku sprzedawane są wody noszące w nazwie handlowej odniesienie do miasta lub okolicy Muszyny, np. Muszyńska Woda, Muszyńska Woda Mineralna, Muszyńskie Zdroje, Muszynianka, Perła Muszyny itp. Woda dla Lidla wydobywana jest w leżącym nieopodal Muszyny Zubrzyku. Jej dostawca - spółka Masspol - ma w swoim asortymencie także wodę Źródła Muszyny - poinformowała sieć.

Temat jest jednak bolesny dla producenta Muszynianki.

- Muszynianka przez wiele lat ciężko pracowała na swoją pozycję i wydała wiele pieniędzy na promocję - mówi Wirtualnej Polsce Leszek Cidyło, wiceprezes Spółdzielni Pracy "Muszynianka" i przyznaje, że Muszynianka nie podejmuje na razie prób dochodzenia swoich ewentualnych praw w sądach.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Grycan pozwał Lidla o odszkodowanie za opakowania lodów marki własnej sieci - Ballino. Ostatecznie podpisano ugodę.

Więcej na Wp.pl

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

Gogo 10-01-2018, 21:27:

Lidl to w niczym nie widzi problemu, ale z Grycanem przegrali haha. Tylko Polskie sklepy.

qwerty 10-01-2018, 10:59:

Lidl znowu robi głupków ze swoicj kLIENTÓW...czytajcie ludzie etykiety !!